Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Avena Sativa Kernel Oil | Oat Kernel Oil | Avižų sėklų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Avena Sativa Kernel Oil, paprastai žinomas kaip avižų sėlenų aliejus, išgaunamas iš avižų augalo sėklų. Aliejus gaunamas maling avižines sėklas į miltus, o tada šiuos miltus apdorojant tirpiklių ekstrakcijos metodu, naudojant heksaną ar superkritinę anglies dioksidą, kad būtų išskirtas aliejus iš augalinės medžiagos. Išgautas aliejus toliau valomas per rafinavimo procesus, tokius kaip filtracija ir distiliacija, siekiant pašalinti nešvarumus ir padidinti jo grynumą. Galutinis produktas yra šviesiai geltonos spalvos aliejus, turtingas naudingų junginių, tokių kaip lipidai, antioksidantai ir vitaminai.

Paskirtis ir nauda

Avena Sativa Kernel Oil yra vertinamas dėl savo drėkinamųjų ir minkštinamųjų savybių kosmetikos pramonėje. Šis aliejus yra turtingas linoleno ir oleino riebalų rūgščių šaltinis, kurios padeda atkurti odos barjerą ir sumažinti transepiderminį vandens netekimą, todėl yra efektyvus sausos ir pažeistos odos kondicionierius. Be to, aliejuje esantys antioksidantai, įskaitant vitaminą E, gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir prisidėti prie senėjimo požymių sulėtinimo. Dėl savo priešuždegiminių savybių aliejus yra tinkamas jautrios arba uždegimines būkles turinčios odos priežiūrai.

Saugumo informacija

Avena Sativa Kernel Oil yra labai toleruojamas net ir jautrios odos žmonių, mažai tikėtina, kad sukeltų alergines reakcijas ar dirginimą. Šis aliejus yra turtingas linoleno ir oleino riebalų rūgščių šaltinis, kurios padeda atkurti odos barjerą ir yra svarbios užtikrinant odos drėgmės išlaikymą. Be to, aliejuje esantys antioksidantai gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos. Dėl šių priežasčių Avena Sativa Kernel Oil yra laikomas saugiu ir naudingu ingredientu kosmetikos produktuose, skirtuose įvairiems odos tipams.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidė, kad Avena Sativa Kernel Oil yra turtingas linoleno ir oleino riebalų rūgščių šaltinis, kurios yra svarbios odos barjerui palaikyti ir uždegiminių būklių, tokių kaip atopinis dermatitas ir psoriazė, mažinimui. Be to, aliejuje esantys antioksidantai, tokie kaip avenantramidai, padeda mažinti odos dirginimą ir raudonį, suteikiant raminamąjį poveikį. Pastebėta, kad reguliarus Avena Sativa Kernel Oil naudojimas gali sustiprinti odos hidrataciją ir pagerinti jos elastingumą.

Tvarumas

Avena Sativa Kernel Oil gaunamas iš atsinaujinančių ir lengvai auginamų avižų augalų, kurie gali būti auginami net ir mažiau derlingose žemėse, mažinant poreikį naudoti intensyvias žemės ūkio technologijas ir chemines trąšas. Be to, avižų aliejaus perdirbimas dažnai vykdomas šalto spaudimo būdu, kuris yra palyginti nežalingas aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų naudojimas, įskaitant Avena Sativa Kernel Oil, yra griežtai reglamentuojamas siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. Nors šis aliejus nėra įtrauktas į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, svarbu atkreipti dėmesį, kad bet koks ingredientas turėtų būti naudojamas remiantis toksikologiniais duomenimis ir saugos vertinimu.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa