Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Bambusa Arundinacea Stem Powder | Bamboo Stem Powder | Bambuso Arundinacejos Šaknų Milteliai

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Bambusa Arundinacea Stem Powder gaunamas iš bambuso stiebų miltelių. Proceso metu naudojami iš anksto išdžiovinti ir susmulkinti bambuso stiebai, kurie yra turtingi silicio dioksido. Ekstrakcijos metu šie milteliai yra sumaišomi su vandeniu ir filtruojami, siekiant išgauti gryną miltelius. Toliau šie milteliai yra džiovinami ir malšinami, siekiant gauti tinkamą dalelių dydį. Cheminiuose procesuose, naudojant aukštas temperatūras ir slėgius, iš bambuso stiebų gaunamas galutinis produktas, turintis įvairių naudingų savybių odai.

Paskirtis ir nauda

Bambusa Arundinacea Stem Powder pasižymi švelniu šveitimo efektu, todėl dažnai naudojamas veido ir kūno šveitikliuose, leidžiantis pašalinti negyvas odos ląsteles ir skatinti odos atsinaujinimą. Be to, šis ekstraktas turi absorbuojamųjų savybių, todėl efektyviai sugeria riebalus ir prakaitą, kas leidžia jį įtraukti į makiažo pagrindus bei produktus odos blizgesiui kontroliuoti. Dėl savo mineralų, ypač silicio, turinio bambuko milteliai padeda sustiprinti odos elastingumą ir struktūrą, o tai yra ypač svarbu brandžiai odai. Taip pat šis ingredientas yra hipoalergiškas ir tinka net jautriai odai, nesukeldamas dirginimo ar alerginių reakcijų.

Saugumo informacija

Bambusa Arundinacea Stem Powder laikomas saugiu odai, nes bambukas yra hipoalerginis ir turi antimikrobinių savybių, kurios gali padėti apsaugoti odą nuo bakterijų ir uždegimų. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ingredientas yra ne tik neirrituojantis, bet ir gali padėti odai išlaikyti elastingumą ir glotnumą. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos produktas, individualus netoleravimas ar alerginės reakcijos visada įmanomos, todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktą plačiau.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad Bambusa Arundinacea Stem Powder pasižymi ne tik šveitimo efektu, bet ir antioksidacinėmis savybėmis, dėl kurių jis gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos. Be to, bambuko stiebų milteliai gali prisidėti prie kolageno sintezės, o tai reiškia, kad jie gali padėti odai išlaikyti elastingumą ir tvirtumą. Tyrimai taip pat parodė, kad šis ingredientas gali turėti antimikrobinių savybių, dėl kurių jis efektyvus kovojant su odos uždegimais ir akne.

Tvarumas

Bambusa Arundinacea Stem Powder tvarumas yra svarbus aplinkosaugos aspektas, atsižvelgiant į tai, kad bambukas auga greitai, yra atsinaujinantis išteklius ir gali būti auginamas be didelio pesticidų ar trąšų kiekio. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad tvarus bambuko stiebų panaudojimas priklauso nuo atsakingos žaliavų rinkimo, apdorojimo ir gamybos praktikos, kuri nekenkia natūralioms bambuko augimo vietoms ir neprisideda prie biologinės įvairovės nykimo.

Reguliavimas

Bambusa Arundinacea Stem Powder yra reguliuojamas pagal Bendrąją kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai parduodami ES rinkoje būtų saugūs vartotojams. Tačiau šiuo metu nėra specifinės teisinės aktų bazės, kuri nustatytų maksimalias leidžiamas šio ingrediento koncentracijas kosmetikos produktuose, tačiau gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai atitiktų bendrus saugumo reikalavimus. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijos šalyse, gali būti taikomos skirtingos taisyklės ir reglamentai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa