Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glycolic Acid | Glycolic Acid | Glikolio rūgštis

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Glikolio rūgšties šaltinis yra cukrinis javų, ypač cukrinis runkeliai. Procesas prasideda nuo cukrinio runkelio sultys išgryninimo, kuri tada fermentuojama, kad būtų gautas glikolis. Šis glikolis yra toliau rafinuojamas ir neutralizuojamas, siekiant gauti glikolio rūgštį.

Paskirtis ir nauda

Glikolio rūgštis, priklausanti alfa-hidroksidinių rūgščių (AHA) grupei, yra žinoma dėl savo odos šveitimo savybių, skatinant naujų ląstelių augimą ir gerinant odos tekstūrą bei toną. Ji taip pat stimuliuoja kolageno gamybą ir padeda mažinti hiperpigmentaciją.

Saugumo informacija

Glikolio rūgštis, naudojama kosmetikos pramonėje kaip odos šveitiklis ir drėkiklis, gali sukelti odos dirginimą, ypač jautriai odai. Prieš naudojant produktus su glikolio rūgštimi, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą ir naudoti saulės apsaugos priemones.

Moksliniai tyrimai

Glikolio rūgštis efektyviai skatina odos šveitimą, pašalindama negyvas odos ląsteles ir skatindama naujų ląstelių augimą. Ji taip pat padeda stimuliuoti kolageno sintezę ir turi drėkinamąjį poveikį. Koncentracija ir naudojimo dažnumas turi būti atidžiai kontroliuojami.

Tvarumas

Glikolio rūgštis, gaunama iš cukrinių augalų arba sintetiniais būdais, gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Svarbu ieškoti būdų mažinti poveikį aplinkai gamybos procese.

Reguliavimas

Glikolio rūgštis reglamentuojama Europos Sąjungos teisės aktais, nustatant maksimalias leistinas koncentracijas ir naudojimo sąlygas. Svarbu laikytis nustatytų normų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa