Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Bambusa Vulgaris Extract | Bamboo Extract | Bambuso vulgaris ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Bambusa Vulgaris Extract gaunamas iš bambuko augalo. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo šviežių bambuko lapų arba stiebų naudojimo. Šie augalai yra susmulkinti ir sumaišyti su tam tikrais tirpikliais, siekiant išgauti aktyvias medžiagas. Toliau ši mišinio dalis yra filtruojama, kad būtų pašalinti bet kokie nešvarumai ar likučiai. Galutinis ekstraktas yra koncentruojamas, kad būtų galima išgauti kuo didesnį aktyvių medžiagų kiekį.

Paskirtis ir nauda

Bambusa Vulgaris Extract, gaunamas iš bendrosios bambuko rūšies, yra vertinamas dėl savo turtingo silicio dioksido kiekio, kuris svarbus odos elastingumui ir kolageno gamybai palaikyti. Šis ekstraktas yra higroskopinis, tai reiškia, kad jis gali pritraukti ir išlaikyti drėgmę odos paviršiuje, todėl yra efektyvus odos drėkinimo komponentas. Be to, turi antioksidacinių savybių, padedančių apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos atsinaujinimo procesus. Dėl šių priežasčių šis ekstraktas dažnai naudojamas įvairiuose odos priežiūros produktuose, siekiant pagerinti odos būklę ir atkurti jos jaunatvišką išvaizdą.

Saugumo informacija

Bambusa Vulgaris ekstraktas yra paprastai laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Nors alerginės reakcijos ar dirginimas yra reti, visada yra individualaus jautrumo rizika, todėl prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. Tyrimai rodo, kad ekstraktas turi antioksidacinių savybių, kurios gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, ir gali prisidėti prie kolageno sintezės, skatindamas odos elastingumą ir tvirtumą. Be to, šis ekstraktas yra švelnus, todėl tinka net jautriai odai, tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos produktas, jo saugumas priklauso nuo koncentracijos ir kitų formulėje esančių ingredientų.

Moksliniai tyrimai

Mokslinių tyrimų duomenimis, Bambusa Vulgaris (dažninis bambukas) ekstraktas yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių, antioksidacinių savybių ir silicio turinio, kuris yra svarbus odos regeneracijai ir kolageno sintezei. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas gali padėti sumažinti raukšlių atsiradimą, pagerinti odos elastingumą ir stiprinti odos barjerą. Be to, turi mikroelementų ir amino rūgščių, kurios yra būtinos odos mitybai ir sveikatai. Dėl šių priežasčių jis tapo populiarus ingredientas formuluojant produktus odos priežiūrai, ypač siekiant anti-aging efekto. Tačiau būtina atkreipti dėmesį į tolesnius klinikinius tyrimus, kurie patvirtintų šių teiginių veiksmingumą ir saugumą ilgalaikio naudojimo kontekste.

Tvarumas

Bambusa vulgaris ekstraktas yra laikomas tvariu ingredientu, atsižvelgiant į jo šaltinio, bambuko, augimo greitį ir mažą poveikį aplinkai išgaunant. Bambukas yra viena iš greičiausiai augančių augalų rūšių pasaulyje, kuris gali augti iki 91 cm per dieną, todėl atsinaujina kur kas greičiau nei daugelis medžių, naudojamų kosmetikos ingredientams gaminti. Gerai auga be intensyvių trąšų ar pesticidų, mažinant neigiamą poveikį aplinkai. Ekstrakto apdorojimas yra palyginti mažai teršiantis procesas, nes neįtraukia stiprių chemikalų ar didelio energijos suvartojimo. Tvarumas priklauso nuo konkrečių gamybos metodų ir tiekimo grandinės praktikų, įskaitant atsakingą žemės naudojimą, bambukų derliaus nuėmimo metodus ir transportavimo efektyvumą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų reguliavimas yra griežtas ir detalus, o Bambusa Vulgaris ekstraktas taip pat yra reglamentuojamas pagal kosmetikos produktų saugos standartus. Pagal ES kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti įvertinti dėl jų saugumo prieš patenkdami į rinką. Nėra konkretaus reglamento, nustatančio leistiną ekstrakto kiekį kosmetikos produktuose, o tai reiškia, kad jo naudojimas turi atitikti bendrą reikalavimą, jog kosmetikos produktai neturi kelti pavojaus žmogaus sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, reglamentavimas gali skirtis, tačiau dažnai jis taip pat grindžiamas saugumo įvertinimais. Gamintojai privalo užtikrinti, jog bet kuris kosmetikos ingredientas, įskaitant ir Bambusa Vulgaris ekstraktą, būtų naudojamas saugiai ir atsakingai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa