Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Barosma Betulina Leaf Extract | Buchu Leaf Extract | Beržo lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Barosma Betulina lapų ekstraktas, dar žinomas kaip bučiu lapų ekstraktas, yra išgaunamas iš Pietų Afrikoje augančio Barosma Betulina augalo lapų. Ekstrahavimo procesas apima brandžių lapų nuėmimą, džiovinimą ir smulkinimą, siekiant padidinti paviršiaus plotą ekstrakcijai. Aktyviosios medžiagos paprastai išgaunamos naudojant tirpiklius, tokius kaip etanolis ar vanduo. Gautas ekstraktas filtruojamas ir valomas, kad būtų pašalintos nešvarumos ir išskirtos norimos bioaktyviosios sudedamosios dalys.

Paskirtis ir nauda

Barosma Betulina lapų ekstraktas dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo raminančių ir antioksidacinių savybių. Jis pasižymi specifiniais fenolio junginiais, kurie padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir lėtina odos senėjimo procesus. Be to, ekstrakto sudėtyje esantys flavonoidai ir eteriniai aliejai suteikia antiseptinių ir antimikrobinių savybių, galinčių padėti mažinti uždegimus ir aknės atsiradimo riziką.

Saugumo informacija

Barosma Betulina lapų ekstraktas laikomas saugiu kosmetikos komponentu, kai naudojamas įprastose koncentracijose. Tačiau išsamūs toksikologiniai ir dermatologiniai tyrimai yra riboti, todėl asmenims su jautria ar alergiška oda rekomenduojama atsargumas. Saugumo aspektas gali priklausyti nuo ekstrakto švarumo, kokybės ir koncentracijos konkrečiame kosmetikos produkte.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina Barosma Betulina lapų ekstrakto priešuždegiminį, antimikrobinį ir antioksidacinį poveikį. Nustatyta, kad šis ekstraktas gali padėti reguliuoti odos riebalų gamybą, mažinti paraudimą ir uždegimą, suteikdamas odai raminamąjį efektą. Taip pat jo sudėtyje esantys flavonoidai ir fenoliniai junginiai teikia antioksidacinę apsaugą, lėtindami odos senėjimo procesus. Tačiau būtini papildomi klinikiniai tyrimai, siekiant nustatyti optimalias dozes ir formuluotes, užtikrinančias maksimalų ekstrakto efektyvumą ir saugumą kosmetikoje.

Tvarumas

Barosma Betulina lapų ekstrakto gamyba kelia tam tikrų tvarumo klausimų, kadangi augalo rinkimas ir ekstrakto išgavimas gali turėti poveikį aplinkai. Siekiant užtikrinti tvarų Barosma Betulina naudojimą kosmetikos pramonėje, būtina taikyti atsakingą žaliavų ūkininkavimą, įskaitant licencijuotą rinkimą, aplinką tausojančias gamybos praktikas ir augalų auginimo bei rinkimo ciklų kontrolę.

Reguliavimas

Barosma Betulina Leaf Extract, kaip ir kiti kosmetikos ingredientai Europos Sąjungoje, yra reglamentuojamas pagal Europos Sąjungos kosmetikos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009. Jis turi būti įtrauktas į INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) sąrašą ir įvertintas dėl saugumo. Kituose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, taip pat gali būti taikomi specifiniai reikalavimai, todėl gamintojai turi vadovautis atitinkamų šalių ar regionų teisės aktais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa