Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Bellis Perennis Flower Extract | Daisy Flower Extract | Margaritiferae gėlių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Bellis Perennis Flower Extract gaunamas iš pievinės saulutės (margučių) gėlių. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo šviežių gėlių surinkimo, kurių sudėtyje yra įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Ekstrahavimui dažniausiai naudojamas hidroalkoholinis tirpalas, kuris padeda išgauti augalinės medžiagos. Toliau ekstraktas praeina per filtravimo procesą, siekiant pašalinti bet kokias daleles ar nešvarumus. Galiausiai, ekstraktas gali būti perdirbamas, kad būtų išgauti koncentruoti komponentai, kurie turi naudingų savybių odai.

Paskirtis ir nauda

Bellis Perennis Flower Extract pasižymi odą balinančiomis ir atjauninančiomis savybėmis. Jame esantys natūralūs arbutinas ir polifenoliai padeda slopinti melanino gamybą, todėl gali padėti šviesinti pigmentines dėmes ir sulyginti odos toną. Antioksidantai saugo odą nuo laisvųjų radikalų žalos, kuri gali sukelti ankstyvą senėjimą ir odos elastingumo praradimą. Ekstraktas taip pat pasižymi uždegimą mažinančiomis savybėmis, kurios gali būti naudingos raminti sudirgusią odą ir skatinti odos regeneraciją.

Saugumo informacija

Bellis Perennis Flower Extract yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, kai naudojamas nustatytose koncentracijose. Dermatologiniai testai parodė, kad šis ekstraktas yra švelnaus poveikio ir nesukelia dirginimo, todėl tinka net ir jautriai odai. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos ingredientas, alergijos atveju rekomenduojama atlikti pleistro testą prieš naudojant produktą plačiai. Ekstraktas taip pat vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos.

Moksliniai tyrimai

Bellis Perennis Flower Extract pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip gali apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo. Jis taip pat gali veikti kaip anti-inflamatorinis agentas, mažindamas uždegimą ir raudonį, kas yra svarbu gydant odos būkles, tokias kaip rozacėja ar dermatitas. Tyrimai taip pat rodo, kad ekstraktas gali skatinti kolageno sintezę, kuris yra esminis odos tvirtumui ir elastingumui palaikyti.

Tvarumas

Bellis Perennis Flower Extract gamyba kelia tam tikrų aplinkosauginių klausimų. Laukinių populiacijų išnaudojimas turi didesnę poveikio riziką biologinei įvairovei ir ekosistemų stabilumui, tuo tarpu auginimas fermose leidžia kontroliuoti augalų auginimo sąlygas ir sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Be to, perdirbimo procese svarbu atkreipti dėmesį į naudojamų chemikalų ir energijos suvartojimą, kadangi neefektyvus išteklių panaudojimas ir cheminės medžiagos gali teršti aplinką.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Bellis Perennis (pienės) gėlių ekstraktą, naudojimą reglamentuoja Reglamentas (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Šis ekstraktas įtrauktas į leistinų naudoti kosmetikos ingredientų sąrašą, tačiau konkretus leistinas kiekių apribojimas priklauso nuo produkto paskirties ir formos. Kitose rinkose, kaip JAV, kosmetikos ingredientų reguliavimas yra mažiau griežtas ir daugiausia grindžiamas pramonės savireguliacija.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa