Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Borago Officinalis Leaf Extract | Borage Leaf Extract | Boragės lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Borago Officinalis lapų ekstraktas, taip pat vadinamas agurklės ekstraktu, išgaunamas iš minėto augalo lapų. Lapai maceruojami etanolyje, kad išskirtų veikliąsias medžiagas, po to ekstraktas yra filtruojamas ir valomas, kad būtų sutelktos aktyviosios sudedamosios dalys. Cheminė analizė užtikrina, kad gautas produktas atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus. Koncentruotas tirpalas yra praturtintas riebalų rūgštimis, antioksidantais ir priešuždegiminiais komponentais, idealiai tinkantis odos priežiūros priemonėms.

Paskirtis ir nauda

Agurklinės žliūgės lapų ekstraktas yra vertinamas dėl gama-linoleno rūgšties (GLA) kiekio, kuri yra nepakeičiama odos lipidų barjerui ir drėgmės balansui palaikyti. Ekstraktas padeda apsaugoti odą nuo aplinkos poveikio ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, lėtinančius odos senėjimo procesą. Dėl šių savybių jis yra populiarus ingredientas drėkinamuosiuose, raminamuosiuose kremuose ir produktuose, skirtuose jautriai bei uždegimus patiriančiai odai.

Saugumo informacija

Nors agurklių lapų ekstraktas paprastai yra saugus ir toleruojamas net jautrios odos asmenų, vartotojai ir gamintojai turėtų būti informuoti apie galimą alergijos riziką. Alerginės reakcijos pasitaiko retai, tačiau prieš naudojant naują produktą rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą, ypač jei yra polinkis į alergijas ar jautrią odą.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina, kad Borago Officinalis lapų ekstraktas efektyviai palaiko odos drėgmės balansą, mažina uždegimus ir eritemą, bei yra efektyvus atopinio dermatito gydymui. Jo antioksidacinės savybės apsaugo odos ląsteles nuo oksidacinės žalos. Šios savybės lemia ekstrakto populiarumą produktuose, skirtuose jautriai, uždegimų linkusiai ar brandžiai odai.

Tvarumas

Agurklių aliejaus tvarumo aspektas yra svarbus, reikalaujantis atsakingo augalų auginimo ir ekstrakcijos procesų. Siekiant apsaugoti dirvos resursus ir biologinę įvairovę, būtina vengti cheminių trąšų ir pesticidų, taip pat naudoti švarias ir energijos taupančias technologijas. Tvarumo principų laikymasis, pvz., sėjomainos ir ekologinė žemdirbystė, prisideda prie dirvožemio erozijos mažinimo ir ekosistemų išsaugojimo. Atliekų produktai, susidarančius perdirbimo metu, turėtų būti tvarkomi taip, kad nekenktų aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Borago Officinalis lapų ekstrakto naudojimas kosmetikoje yra reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) No 1223/2009, užtikrinantį produkto saugumą vartotojams. Gamintojai privalo atlikti saugumo įvertinimą, įskaitant toksikologinę analizę. Kitos šalys, pavyzdžiui, JAV ir Kanada, taip pat turi savo reglamentus, kurie gali skirtis nuo ES standartų. Nepaisant specifinių nurodymų skirtumų, privaloma laikytis bendrųjų kosmetikos produktų saugumo ir ženklinimo taisyklių.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa