Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Butyloctyl Salicylate | Butyloctyl Salicylate – Cosmetic Ingredient | Butiloctilo salicilatas

Kategorija

Saulės apsauga

Šaltinis

Butyloctyl salicylate yra sintetinis ingredientas, kuris dažniausiai naudojamas kaip tirpiklis ir odos kondicionierius kosmetikos produktuose. Jo gamyba apima salicilo rūgšties ir butilo oktanolio cheminius junginius. Salicilo rūgštis, gaunama iš salicilato, yra esterifikuojama su butilo alkoholiu, kuris yra oktanolio išvestinė, naudojant esterifikacijos reakciją. Šis procesas reikalauja tikslios temperatūros ir pH kontrolės, kad būtų užtikrintas stabilus ir veiksmingas galutinis produktas. Butyloctyl salicylate yra stabilus junginys, kuris yra atsparus oksidacijai ir hidrolizei, todėl jis yra vertinamas dėl savo gebėjimo pagerinti kitų ingredientų stabilumą ir efektyvumą kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Butyloctyl salicylate yra naudojamas kaip tirpiklis ir odos kondicionierius, kuris padeda gerinti aktyviųjų ingredientų prasiskverbimą į odą ir užtikrina geresnį jų paskirstymą kosmetikos produktuose. Dėl savo lipofilinių savybių jis taip pat padeda suformuoti ploną, nejuntamą apsauginį sluoksnį ant odos paviršiaus, kuris gali padėti apsaugoti odą nuo aplinkos veiksnių poveikio ir padidinti produkto vandeniui atsparias savybes.

Saugumo informacija

Butyloctyl salicylate yra laikomas saugiu naudoti kosmetikos produktuose pagal dabartinius reguliavimo standartus. Jis buvo išsamiai ištirtas ir įvertintas kosmetikos ingredientų saugumo ekspertų, kurie nustatė, kad jis neturi žalingo poveikio sveikatai, kai naudojamas nustatytais kiekiais. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos ingredientas, jis gali sukelti alergines reakcijas ar jautrumą kai kuriems žmonėms, todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktus, kuriuose yra šis ingredientas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie butyloctyl salicylate dažniausiai sutelkiami į jo efektyvumą kaip tirpiklio ir odos kondicionieriaus, taip pat į jo sąveiką su kitais kosmetikos produkto ingredientais. Tyrimai parodė, kad butyloctyl salicylate gali padėti padidinti UV filtrų, tokių kaip avobenzone, stabilumą ir efektyvumą, suteikiant ilgesnį apsaugos nuo saulės laiką. Be to, jis yra tiriamas dėl jo gebėjimo formuoti barjerą ant odos, kuris gali padėti išlaikyti odos drėgmę ir apsaugoti nuo išorinių veiksnių.

Tvarumas

Butyloctyl salicylate gamyba yra reguliuojama siekiant minimalizuoti aplinkos poveikį. Nors jis yra sintetinis ingredientas, gamybos procesai yra optimizuoti taip, kad būtų sumažintas cheminių atliekų kiekis ir energijos suvartojimas. Tačiau vis dar vyksta diskusijos ir tyrimai, kaip tobulinti šių procesų tvarumą, įskaitant galimybes naudoti atsinaujinančius šaltinius ar mažiau teršiančias technologijas.

Reguliavimas

Butyloctyl salicylate yra reguliuojamas įvairiose šalyse, įskaitant JAV ir Europos Sąjungą, pagal atitinkamas kosmetikos produktų saugumo taisykles. Europos Sąjungoje jis turi būti įtrauktas į kosmetikos produktų sudėtį pagal INCI sistemą (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients). Reguliavimo institucijos nuolat peržiūri naujausius mokslinius duomenis apie šio ingrediento saugumą ir efektyvumą, siekdamos užtikrinti vartotojų apsaugą ir informuotumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa