Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Calcium Lactate | Calcium Lactate | Kalcio lakatas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Kalcio laktatas, kosmetikos ingredientas, yra sintezuojamas iš pieno rūgšties ir kalcio hidroksido derinio. Sintezės pradžioje kalcio hidroksidas tirpinamas vandenyje, po to į tirpalą lašinama pieno rūgštis, inicijuojant kalcio laktato susidarymą. Ši chemija reikalauja specifinės temperatūros ir pH aplinkos, siekiant optimalaus grynumo. Gautos medžiagos valymui naudojami filtravimo bei džiovinimo metodai, o galutinė medžiaga paverčiama milteliais ar granulėmis. Procesas reikalauja aukšto tikslumo, kad būtų išlaikyta aukšta galutinio produkto kokybė.

Paskirtis ir nauda

Kalcio laktatas, kaip kalcio druskos forma, yra vertinamas už drėkinamąsias savybes ir teigiamą poveikį odos pH balansui. Ši medžiaga prisideda prie odos hidratacijos, skatina ląstelių atsinaujinimą ir sustiprina odos apsauginę barjerą. Jis taip pat pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, mažina laisvųjų radikalų sukeltą žalą ir skatina sveikos bei švytinčios odos išvaizdą. Kalcio laktato naudojimas kosmetikoje padeda pagerinti odos elastingumą ir mažina sausumo pojūtį, ypač naudinga tai yra brandžiai ar dehidratuotai odai.

Saugumo informacija

Kalcio laktatas, naudojamas kaip odos kondicionierius, drėkiklis ir pH reguliatorius, yra įvertintas kaip saugus ingredientas. SCCS (Scientific Committee on Consumer Safety) patvirtina, kad jis neturi rizikos sveikatai, jei naudojamas nustatytais normatyvais. Ingredientas yra gerai toleruojamas, nes pieno rūgštis natūraliai randama žmogaus odos barjere. Nors kalcio laktatas yra saugus, rekomenduojama atsižvelgti į individualų odos jautrumą ir galimą netoleranciją atskiriems kosmetikos komponentams.

Moksliniai tyrimai

Moksliniuose tyrimuose kalcio laktato efektyvumas ir saugumas odos priežiūros produktuose yra išsamiai ištirti. Tyrimai patvirtina, kad jis padeda išlaikyti hidrataciją, skatina epidermio atsinaujinimą ir gali sumažinti uždegiminius procesus. Jo savybės apsaugo odą nuo išorinės aplinkos poveikio ir transepiderminio vandens netekimo, todėl yra naudingas jautriai odai bei drėkinančiose ir anti-aging formulėse.

Tvarumas

Kalcio laktato gamyba yra susijusi su biotechnologiniais procesais, fermentuojant pieno rūgštį, dažniausiai gautą iš atsinaujinančių šaltinių. Šis metodas yra palyginti ekologiškesnis, mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją ir neatsinaujinančių išteklių naudojimą. Nepaisant tvarumo, reikia atsižvelgti į žemės naudojimo poveikį ir ekosistemų pokyčius, susijusius su augalinių žaliavų auginimu. Būtina taikyti atsakingus atliekų valdymo metodus ir mažinti vandens bei energijos suvartojimą.

Reguliavimas

Kalcio laktatas kosmetikoje Europos Sąjungoje yra reguliuojamas pagal Bendrąją kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina ingredientų saugumą ir nustato koncentracijos ribas. JAV rinkoje FDA neįveda specifinių ribojimų, bet saugumas priklauso nuo produkto formulės. Gamintojai privalo užtikrinti, kad visi ingredientai, įskaitant ir kalcio laktatą, būtų naudojami saugiomis koncentracijomis, o tai patvirtinama moksliniais tyrimais ir toksikologinėmis analizėmis.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa