Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Disodium EDTA | Disodium EDTA | Dinatrio edetatas

Kategorija

Stabilizatoriai

Šaltinis

Disodio EDTA, dažnas kosmetikos ingredientas, gaunamas iš etilendiamino, formaldehido ir natrio cianido. Cheminės reakcijos, vykstančios gaminant Disodio EDTA, yra sudėtingos ir reikalauja tikslaus temperatūros bei pH lygių kontrolės, siekiant užtikrinti galutinio produkto grynumą ir kokybę. Žaliavos, naudojamos Disodio EDTA gamyboje, yra atidžiai atrinktos ir praeina griežtą testavimą, kad atitiktų reikalavimus, keliamus kosmetikos formulėse naudojamoms medžiagoms.

Paskirtis ir nauda

Disodium EDTA, chemiškai žinomas kaip dinatrio etilendiamintetraacetatas, dažnai naudojamas kosmetikos produktuose kaip chelatorius, kuris suriša metalo jonus ir neleidžia jiems sąveikauti su kitais ingredientais, taip išlaikant produkto stabilumą ir efektyvumą. Jis taip pat gali padidinti kosmetikos produkto konservantų veiksmingumą, nes chelatavimas mažina mikrobų augimą skatinančių metalų koncentraciją. Be to, Disodium EDTA pagerina produktų odos pralaidumą, leisdama aktyviems ingredientams lengviau prasiskverbti į odą ir padidindama jų efektyvumą.

Saugumo informacija

Disodium EDTA, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip stabilizatorius ir chelatas, yra vertinamas kaip saugus odai esant įprastinėms naudojimo sąlygoms. Ši medžiaga padeda efektyviai saugoti produktų kokybę, apsaugodama juos nuo metalų jonų keliamo pavojaus, kurie gali pakenkti produktų stabilumui ir efektyvumui. Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugos komitetas (SCCS) ir JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) pripažįsta Disodium EDTA kaip saugų naudoti kosmetikos produktuose, vartojant jį nustatytose koncentracijose.

Moksliniai tyrimai

Disodium EDTA (dinatrio etilendiamintetraacetatas) yra sintetinis junginys, paprastai naudojamas kosmetikoje kaip chelatas, kuris suriša metalų jonus ir padeda išlaikyti produkto stabilumą bei efektyvumą. Tyrimai rodo, kad disodium EDTA padeda apsaugoti kosmetikos produktus nuo oksidacijos ir mikroorganizmų augimo, taip pat gali pagerinti aktyviųjų ingredientų įsiskverbimą į odą. Nors disodium EDTA laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, kai kurie tyrimai atkreipia dėmesį į jo gebėjimą skatinti pralaidumą per odą, kas gali leisti kitoms mažiau pageidautinoms medžiagoms lengviau patekti į organizmą.

Tvarumas

Disodium EDTA, arba dinatrio etilendiamintetraacetatas, yra cheminis junginys, kuris dėl savo chelatinių savybių plačiai naudojamas kosmetikoje, tačiau jo tvarumas ir įtaka aplinkai sulaukia vis didesnio dėmesio. Gamybos procese Disodium EDTA išgaunamas sintetinės cheminės sintezės būdu, kuris reikalauja naudoti etilendiaminą, cianido druskas ir etileną, o šių medžiagų ekstrahavimas ir apdorojimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai dėl toksiškų atliekų ir šiltnamio dujų emisijų. Be to, Disodium EDTA yra sunkiai biologiškai skaidomas, dėl ko gali ilgai išlikti aplinkoje ir kaupiantis ekosistemose, potencialiai trikdantis vandens organizmų gyvybinę veiklą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant ir Disodium EDTA (dinatrio etilendiamintetraacetatas), naudojimą reglamentuoja Kosmetikos reglamentas (EB) Nr. 1223/2009, kuriame nustatyti saugos reikalavimai visoms kosmetikos produkto sudedamosioms dalims. Disodium EDTA yra žinomas kaip kelatorius, kuris stabilizuoja produktą ir padeda išvengti mikrobiologinio užteršimo, tačiau nustatyti konkretūs jo naudojimo kiekiai nėra, jeigu tik jis atitinka bendruosius reglamento reikalavimus dėl kosmetikos produktų saugumo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa