Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cananga Odorata Flower Oil | Ylang Ylang Flower Oil | Kanangos kvapioji gėlių aliejus

Kategorija

Kvapai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Cananga Odorata Flower Oil yra išgautas iš tropiniame Cananga medyje augančių gėlių. Šviežiai nuskintos gėlės distiliuojamos garais, naudojant specialias įrangas, siekiant išskirti aliejų. Gautas produktas – turtingas eterinių aliejų mišinys, kuris pasižymi naudingomis savybėmis odai.

Paskirtis ir nauda

Ilang-ilango eterinis aliejus yra kosmetikos pramonėje vertinamas dėl gėliško aromato, kuris suteikia raminamąjį efektą ir padeda mažinti stresą, todėl yra populiarus aromaterapijoje. Jo antioksidacinės savybės saugo odos ląsteles nuo oksidacinio streso, lėtinant senėjimo procesus. Aliejus taip pat reguliuoja sebumo gamybą, tinka riebiai ir mišriai odai. Antimikrobinės aliejaus charakteristikos prisideda prie odos sveikatos, ypač gydant spuogus ir uždegimines būkles.

Saugumo informacija

Ilang-ilango eterinis aliejus yra palyginti saugus, tačiau reikalauja atsargumo ir tinkamo praskiedimo. Gali sukelti jautrumą ar alergines reakcijas, ypač tarp jautrios odos turėtojų. Prieš naudojant produktus su šiuo komponentu, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą ir vengti didelės koncentracijos, kad būtų sumažinta dirginimo rizika. Dermatologai pateikia praskiedimo normas ir naudojimo nurodymus, kad būtų užtikrintas aliejaus saugumas.

Moksliniai tyrimai

Ilang-ilangų aliejus yra ištyrinėtas dėl potencialių naudų odai, įskaitant antiseptines ir antidepresines savybes bei raminamąjį poveikį. Tyrimai parodė, kad komponentai, pavyzdžiui, linalolis ir geraniolis, efektyviai reguliuoja sebumo gamybą. Aliejus taip pat gali pagerinti odos drėgmės lygį ir elastingumą. Vis dėlto, dėl galimų alerginių reakcijų, būtina imtis atsargumo priemonių.

Tvarumas

Ilang-ilango aliejus yra gaunamas iš ilang-ilangų gėlių, augančių Vakarų Indijoje ir Pietryčių Azijoje. Tvarumo aspektu svarbu užtikrinti atsakingą žaliavų ūkį ir perdirbimą, siekiant išvengti ekosistemų disbalanso. Kai kurie gamintojai taiko ekologiškas žemdirbystės praktikas, mažina cheminių medžiagų naudojimą ir rūpinasi ilgalaikiu ekosistemos stabilumu. Tarptautiniai sertifikatai, tokie kaip Fair Trade ar Rainforest Alliance, liudija apie atsakingą aliejaus gamybą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Cananga odorata gėlių aliejus kaip kosmetikos sudedamoji dalis yra reglamentuotas pagal Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, kuris nurodo būtinybę užtikrinti produktų saugumą. IFRA nustato standartus kvapų ingredientų koncentracijai, siekiant garantuoti saugumą. Nors specifiniai ribojimai šiam aliejaus tipui ES teisės aktuose nėra nurodyti, gamintojai privalo laikytis bendrųjų saugumo ir ženklinimo reikalavimų. Kitose šalyse, kaip JAV ar Azija, taikomi atitinkami vietos kosmetikos reguliavimai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa