Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Chaenomeles Sinensis Fruit Extract | Chinese Quince Fruit Extract | Kinijos kriaušių vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Chaenomeles Sinensis Fruit Extract yra gaminamas iš japoninės alyvuogės vaisių, kurie yra perpildyti veikliosiomis medžiagomis. Šio ekstrakto gamybos procese hidroalkoholinis tirpalas naudojamas vaisių mirkymui, o po to jie yra spaudžiami, kad išsiskirtų vertingosios esencijos. Šiame procese taip pat atliekama filtracija ir koncentracija, siekiant užtikrinti produktų grynumą ir veiksmingumą.

Paskirtis ir nauda

Kinijos alyvuogių ekstraktas yra aukščiausiai vertinamas dėl jo gebėjimo neutralizuoti laisvuosius radikalus, kurie prisideda prie odos senėjimo. Be antioksidacinių savybių, ekstraktas yra turtingas vitamino C, kuris stimuliuoja kolageno gamybą, sumažina pigmentaciją ir gerina odos būklę. Taninai, esantys šiame ekstrakte, veikia kaip adstringentai, sutraukiantys poras ir reguliuojantys sebumo gamybą, o flavonoidai mažina uždegimą ir ramina sudirgusią odą, kas daro šį ingredientą idealų probleminei ar senstančiai odai.

Saugumo informacija

Chaenomeles Sinensis vaisių ekstraktas yra laikomas saugiu odai ir dažnai naudojamas Rytų Azijos tradicinėje medicinoje. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis augalinis komponentas suteikia odai apsaugą nuo laisvųjų radikalų ir skatina regeneraciją. Fenoliai ir flavonoidai, aptinkami šiame ekstrakte, prisideda prie geresnio odos drėkinimo ir elastingumo. Vis dėlto, individualus odos atsakas į naujus ingredientus turėtų būti stebimas, nes net natūralūs produktai gali sukelti alergijas ar dirginimą.

Moksliniai tyrimai

Mokslinėje literatūroje Chaenomeles Sinensis vaisių ekstraktas yra žinomas dėl savo odą puoselėjančių savybių. Tyrimai atskleidžia, kad jis gali pasižymėti antioksidacinėmis ir uždegimą slopinančiomis ypatybėmis. Fenoliniai junginiai, esantys ekstrakte, padeda kovoti su odos senėjimo procesais, o taip pat gali skatinti kolageno sintezę, prisidedant prie odos elastingumo. Nepaisant šių teigiamų rezultatų, reikalingi papildomi klinikiniai tyrimai, siekiant patvirtinti šių efektų universalumą ir saugumą.

Tvarumas

Chaenomeles Sinensis ekstrakto poveikis aplinkai priklauso nuo jo išgavimo bei apdorojimo būdų. Tvarumo praktikos reikalauja atsakingo žaliavų naudojimo ir mažesnio energijos bei chemikalų sunaudojimo per gamybos procesą. Taip užtikrinama, kad ne tik sumažėtų poveikis aplinkai, bet ir būtų išlaikomas augalo išteklių tvarumas. Vis dėlto, detalūs duomenys apie šio ekstrakto gamybos tvarumą yra riboti, todėl būtini tolesni tyrimai šioje srityje.

Reguliavimas

Kosmetikos pramonėje naudojamas Chaenomeles Sinensis vaisių ekstraktas yra reguliuojamas pagal ES Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinantį, kad kosmetikos produktai būtų saugūs naudoti. ES teritorijoje ekstraktas privalo atitikti toksikologinius ir saugumo vertinimus. Nors specifinių naudojimo koncentracijų limitų ES reglamentuose nenustatyta, kiekvienas produktas su šiuo ingredientu turi būti išsamiai įvertintas. Tarptautiniu lygiu, įskaitant JAV ir Aziją, galioja skirtingi reglamentavimo reikalavimai, tačiau visur pirmenybė teikiama vartotojų saugumui ir produktų efektyvumui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa