Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Chamomilla Recutita Flower Water | Chamomile Flower Water | Ramunėlių gėlių vanduo

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Chamomilla Recutita Flower Water yra gaminamas iš ramunėlių gėlių, kurios per ekstrakcijos procesą yra džiovinamos, smulkintos ir vėliau koncentruojamos. Šiame procese išskirtas ekstraktas skiedžiamas vandeniu ir filtruojamas, kad būtų pašalintos nešvarumės, rezultate susidaro gėlių vanduo, pasižymintis efektyviomis odos priežiūros savybėmis.

Paskirtis ir nauda

Chamomilla Recutita, arba kamilių, gėlių vanduo yra žinomas dėl savo raminančio poveikio ir gebėjimo mažinti uždegimus. Jame esantis alfa-bisabololis veikia kaip antiseptikas ir priešuždegiminis agentas, taip pat skatina odos regeneraciją. Šis ingredientas drėkina odą, palaiko jos elastingumą ir mažina paraudimus, dėl ko yra naudojamas įvairiose odos priežiūros priemonėse.

Saugumo informacija

Chamomilla Recutita gėlių vanduo laikomas saugiu ir švelniu ingredientu, o tyrimai patvirtina jo saugumą net jautriai odai. Tačiau alerginės reakcijos ar kontaktinis dermatitas gali pasireikšti asmenims, alergiškiems ramunėlių žiedams ar Asteraceae šeimos augalams. Svarbu atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktus su šiuo ingredientu, ypač tiems, kurie yra linkę į alergijas, ir atsižvelgti į ingrediento koncentraciją, nes didesnės dozės gali padidinti jautrumo riziką.

Moksliniai tyrimai

Studijos rodo, kad Chamomilla Recutita gėlių vanduo efektyviai sumažina odos uždegimą ir dirginimą. 2010 metų tyrimas žurnale ‘Skin Pharmacology and Physiology’ parodė, kad šis ekstraktas sumažina chemiškai sukeltą odos uždegimą. Bioaktyviosios medžiagos, tokios kaip bisabololis, chamazulenas ir flavonoidai, turi antioksidacines savybes, apsaugančias nuo laisvųjų radikalų ir skatinančias odos atsinaujinimą. Vis dėlto, atsižvelgti į individualias reakcijas yra būtina.

Tvarumas

Vaistinė ramunė (Chamomilla Recutita) yra vertinama dėl natūralumo bei švelnumo. Tvarus auginimas, naudojant ekologiškas ūkininkavimo praktikas, mažina neigiamą poveikį aplinkai. Procese, kurio metu gaunamas ramunėlių vanduo, svarbu taikyti efektyvius vandens išgavimo ir valymo metodus, o atsakingas žaliavų perdirbimas prisideda prie aplinkos apsaugos.

Reguliavimas

ES reglamentas (EC) Nr. 1223/2009 užtikrina, kad Chamomilla Recutita žiedų vanduo, kaip ir kiti kosmetikos ingredientai, būtų saugūs vartotojui. Gamintojai privalo atlikti saugumo įvertinimą ir įrašyti visas sudedamąsias dalis į INCI sąrašą. Nors ES reglamentai nenustato konkrečių ribojimų šiam ingredientui, jis privalo atitikti bendruosius saugumo reikalavimus. Kitose šalyse taikomi reglamentai gali skirtis, tačiau dažnai jie atitinka ar net remiasi ES standartais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa