Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Chondrus Crispus Extract | Carrageenan | Chondrus Crispus ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Chondrus Crispus ekstraktas yra gaunamas iš Atlanto vandenyno pakrančių raudonųjų dumblių. Šių dumblių surinkimas ir valymas yra pirmieji žingsniai ekstrakcijos procese, skirti nešvarumų ir teršalų pašalinimui. Gaminant ekstraktą, naudojami vanduo arba organiniai tirpikliai, kad būtų ištrauktos aktyviosios medžiagos. Siekiant gauti gryną ir koncentruotą produktą, taikomi filtravimo, koncentravimo ir džiovinimo metodai, kurie užtikrina aukštos kokybės galutinį produktą, pritaikytą kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Chondrus Crispus ekstraktas, taip pat vadinamas karagenanu, pasižymi drėkinamomis savybėmis dėl didelio polisacharidų kiekio. Jis efektyviai išlaiko drėgmę ant odos paviršiaus, užtikrindamas ilgalaikį hidratacijos efektą ir odos elastingumo bei minkštumo išsaugojimą. Antioksidantai, esantys ekstrakte, apsaugo odą nuo oksidacinės žalos ir senėjimo procesų. Taip pat, dėl uždegimą mažinančių ypatybių, ekstraktas veiksmingai ramina sudirgusią odą ir mažina paraudimą.

Saugumo informacija

Chondrus Crispus ekstraktas yra švelnus ir tinka naudoti net jautriai odai, nes paprastai nesukelia dirginimo. Jis ypač turtingas polisacharidais, kurie formuoja apsauginį barjerą ant odos, taip mažindami transepiderminį vandens netekimą. Ekstraktas laikomas saugiu ir retai sukelia alergines reakcijas ar kitus odos pažeidimus. Vis dėlto, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš pradėjant naudoti naujus kosmetikos produktus.

Moksliniai tyrimai

Mokslininkai įvertina Chondrus Crispus ekstraktą dėl jo antioksidacinių savybių ir gebėjimo palaikyti odos drėgmės balansą. Tyrimai atskleidė, kad ekstrakte gausu karragenanų, kurie pasižymi uždegimą mažinančiomis ir odos barjerą stiprinančiomis savybėmis. Taip pat nustatyta, kad ekstraktas formuoja ant odos hidrolipidinį sluoksnį, veikiantį kaip apsauga nuo teršalų ir mikroorganizmų. Jūrų samanoje esantys mineralai ir vitaminai, tokie kaip magnis, kalio ir A bei C vitaminai, teigiamai veikia odos atsinaujinimo procesus ir prisideda prie jos elastingumo bei tonuso atkūrimo.

Tvarumas

Tvarumas yra esminis Chondrus Crispus, žinomo kaip raudonasis jūrų samanas, naudojimo aspektas. Atsakingas žaliavos ūkininkavimas, laikantis tvaraus derliaus nuėmimo metodų, yra būtinas siekiant išsaugoti jūrų ekosistemų pusiausvyrą. Tvarumo principai apima ekologinius derliaus nuėmimo ciklus su atkūrimo periodais, taip leidžiant dumblių populiacijoms atsinaujinti. Aplinkai draugiškas perdirbimas, mažinant energijos suvartojimą ir atliekų kiekį, yra svarbus norint apsaugoti biologinę įvairovę ir užtikrinti ilgalaikį ingrediento tiekimą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Chondrus Crispus ekstrakto naudojimas yra reguliuojamas pagal ES kosmetikos reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris užtikrina ingredientų saugumą vartotojams. Produktų, kurių sudėtyje yra šio ekstrakto, saugumo įvertinimas yra privalomas. JAV rinkoje ekstraktas taip pat leidžiamas naudoti kosmetikoje, o jo saugumą prižiūri Valstybinė maisto ir vaistų administracija (FDA), kuri atlieka stebėseną ir gali imtis veiksmų, jei produktas pasirodo esąs nesaugus vartotojui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa