Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract | Cinnamon Bark Extract | Ceylono cinamono žievės ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Cinnamomum Zeylanicum žievės ekstraktas, žinomas kaip cinamono žievės ekstraktas, gaunamas iš Ceilono cinamono medžio vidinės žievės. Brandžių medžių žievė yra nuimama, džiovinama ir malama į miltelius, kurie paskui ekstrahuojami naudojant etanolį arba vandenį. Tokiu būdu išskiriamos veikliosios medžiagos, tokios kaip cinamaldehidas ir cinamono rūgštis, kurios suteikia antioksidacines ir priešuždegimines savybes. Ekstraktas yra toliau valomas, siekiant pašalinti priemaišas ir užtikrinti grynumą prieš naudojant kosmetikos gaminiuose.

Paskirtis ir nauda

Ceilono cinamono žievės ekstraktas yra vertinamas dėl antiseptinių, antimikrobinių ir antioksidantinių savybių, teikiančių naudą odos priežiūros produktuose. Jis padeda mažinti uždegimą, gerinti odos tekstūrą ir veikia kaip natūralus konservantas. Skatinantis kraujotaką, ekstraktas yra naudojamas odos atjauninimo ir švytėjimo didinimo produktuose, taip pat pagreitina medžiagų apykaitą odos ląstelėse, prisidedant prie sveikos odos išvaizdos.

Saugumo informacija

Nors cinamono žievės ekstraktas turi antimikrobines ir kvapą gerinančias savybes, reikia atsižvelgti į saugumo aspektus. Jis gali sukelti odos dirginimą ar alergines reakcijas, ypač jautriai odai. Cinaldehidas ekstrakte gali veikti kaip alergenas, todėl jo koncentracija kosmetikoje turi būti reguliuojama ir produktai išbandyti dėl alergenų. Pagal Europos Sąjungos kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kai kurie cinamono junginiai yra ribojami dėl jautrinimo pavojaus.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Ceilono cinamono žievės ekstraktas efektyviai stabdo bakterijų ir grybelių augimą, galinčius sukelti odos problemas, ir pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, saugančiomis ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Jis taip pat tonizuoja odą, dėl ko dažnai naudojamas produktuose, skirtuose odos švytėjimui didinti. Nepaisant naudingų savybių, reikia atidžiai reguliuoti jo koncentraciją, ypač naudojant produktus jautriai odai.

Tvarumas

Cinamono žievės ekstrakto gamyba turi būti atliekama atsakingai, kad nebūtų keliamas pavojus miškų ištekliams ir biologinei įvairovei. Tvarus žaliavų ėmimas, atsakinga miškininkystė, medžių atželdinimas ir miško sveikatos išlaikymas yra esminiai tvarumo aspektai. Aplinkai nekenksmingi perdirbimo metodai ir atliekų tvarkymas taip pat yra būtini tvarumo užtikrinimui. Tiekimo grandinėje reikia bendradarbiavimo tarp ūkininkų, tiekėjų ir gamintojų, siekiant atsakingos ekstrakto gamybos.

Reguliavimas

ES kosmetikos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009 reikalauja, kad visi kosmetikos ingredientai, įskaitant cinamono žievės ekstraktą, būtų saugūs ir įvertinti prieš patekdami į rinką. Nors specifinių apribojimų šiam ekstraktui nėra, būtina atsižvelgti į galimą alergizuojantį poveikį. JAV FDA reguliuoja kosmetikos ingredientus kitaip, neįvedant konkrečių ribojimų, bet reikalaujant saugumo pagal vartojimo instrukcijas. Gamintojams svarbu sekti reglamentų atnaujinimus, užtikrinant produktų atitiktį visose rinkose.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa