Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil | Orange Peel Oil | Apelsinų žievelių aliejus

Kategorija

Kvapai

Šaltinis

Citrus Aurantium Dulcis (apelsinų) žievelės aliejus yra gaunamas iš apelsinų išorinės žievelės šalto spaudimo būdu. Žievelės atidžiai surenkamos ir mechaniniu būdu spaudžiamos, išskiriant eterinį aliejų iš liaukų. Šis metodas išlaiko aliejaus natūralų aromatą ir naudingąsias savybes. Ekstrakcijos procesas, apimantis žievelių traiškymą ir spaudimą, leidžia gauti antioksidantais prisotintą aliejų, turintį gaivų citrusinį kvapą. Jame esanti limoneno koncentracija suteikia būdingą aromatą ir odą raminačias savybes, padedant išlaikyti aliejaus vientisumą ir užtikrinant jo veiksmingumą kosmetikos gaminiuose.

Paskirtis ir nauda

Apelsinų žievelių aliejus, vertinamas dėl aromaterapinių savybių, teigiamai veikia odos kondiciją. Antiseptinės ir antibakterinės limoneno savybės naudojamos odos uždegimams gydyti ir žaizdų gijimui skatinti. Antioksidantai apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, lėtinančių senėjimo procesą. Gaivinantis citrusų kvapas veikia kaip nuotaiką gerinantis komponentas, padedantis mažinti stresą. Dėl šių priežasčių aliejus dažnai naudojamas veido valymo produktuose, drėkinamuosiuose kremuose bei aromaterapiniuose gaminiuose.

Saugumo informacija

Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, naudojamas kaip kvapiklis ir odos kondicionierius, paprastai yra saugus. Tačiau jame esantys psoralenai gali padidinti odos jautrumą UV spinduliams, o terpenai kartais sukelia alergines reakcijas, pavyzdžiui, kontaktinį dermatitą. Nors tokių atvejų pasitaiko retai, jautrios odos turintiems asmenims rekomenduojama atlikti jautrumo testą. Kosmetikos gamintojai reguliuoja aliejaus koncentraciją produktuose, siekdami sumažinti šalutinių poveikių riziką.

Moksliniai tyrimai

Aliejus yra plačiai tyrinėjamas dėl potencialių odos priežiūros savybių. Moksliniai tyrimai atskleidė jo antioksidacines savybes, apsaugančias odą nuo ankstyvo senėjimo. Flavonoidai ir kitos bioaktyvios medžiagos aliejuje turi antimikrobinių ir priešuždegiminių efektų, teigiamai veikiančių odos būklę ir mažinančių uždegimines problemas, tokius kaip aknė. Be to, nustatyta, kad aliejus skatina kolageno sintezę, svarbią odos elastingumui ir tvirtumui. Nepaisant naudos, dėl galimo odos jautrumo ir alerginių reakcijų būtina atlikti dermatologinius tyrimus prieš įtraukiant aliejų į kosmetikos produktus.

Tvarumas

Apelsinų žievelių aliejus, gaminamas iš antrinių produktų, prisideda prie atliekų mažinimo. Tvarumo lygis priklauso nuo auginimo ir ekstrahavimo metodų. Intensyvus apelsinų auginimas ir vandens naudojimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Perdirbimo metu reikėtų atsižvelgti į energijos sąnaudas ir CO2 emisijas. Tvarumo vertinimui lemiamą įtaką daro augintojų ir perdirbimo įmonių atsakomybė ir įsipareigojimai.

Reguliavimas

ES Citrus Aurantium Dulcis aliejus yra reguliuojamas pagal reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, užtikrinantį kosmetikos produktų saugumą. Ingredientas turi atitikti saugumo reikalavimus, o jo koncentracija gali būti ribojama, jei saugumas nėra pakankamai įrodytas. Produkto etiketėje aliejus turi būti nurodytas pagal INCI terminologiją. Kitose šalyse, kaip JAV ar Azija, aliejaus reguliavimas gali skirtis, bet dažniausiai jis taip pat turi atitikti atitinkamas saugumo direktyvas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa