Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cornus Officinalis Fruit Extract | Cornelian Cherry Fruit Extract | Kornelijaus vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Cornus Officinalis vaisių ekstrakto šaltinis yra augalas, žinomas kaip japoninis kornelis. Šis ekstraktas išgaunamas iš antioksidantais ir veikliosiomis medžiagomis praturtintų vaisių. Jų džiovinimo procesas leidžia išsaugoti naudingas savybes. Po to vaisiai smulkiai supjaustomi ir perdirbami į miltelius ar sultis, o įvairūs tirpikliai naudojami koncentruoto ekstrakto išgavimui. Švarios medžiagos išskyrimui taikomi filtravimo ir distiliavimo metodai.

Paskirtis ir nauda

Japoninio kornelio vaisių ekstraktas kosmetikos produktuose padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų, skatinant odos ląstelių atsinaujinimą. Jis taip pat turi uždegimą slopinančių savybių, kurios ramina sudirgusią odą ir mažina paraudimus. Taninai ekstrakte prisideda prie odos stangrumo ir elastingumo, o flavonoidai stabilizuoja kolageno skaidulas, taip prisidedant prie odos jaunatviškumo išlaikymo.

Saugumo informacija

Cornus Officinalis vaisių ekstraktas yra saugus odai, nes tyrimai patvirtina, kad jis neturi žinomų šalutinių poveikių, vartojamas rekomenduojamose koncentracijose. Dermatologinė analizė rodo, kad ekstraktas neturi dirginimo ar alergijų sukėlimo rizikos, todėl tinka įvairiems odos tipams.

Moksliniai tyrimai

Mokslinėje bendruomenėje šis ekstraktas žinomas dėl fenolinių junginių, įskaitant iridoidų glikozidus, kurie mažina uždegimą ir saugo odą nuo UV spindulių pažeidimų. Tyrimai taip pat atskleidžia, kad ekstraktas gali sustiprinti odos barjerą ir pagerinti drėgmės išsaugojimą, svarbius odos sveikatos ir išvaizdos aspektus.

Tvarumas

Tvarumo aspektas svarbus tiekiant japoninio kornelio vaisių ekstraktą, siekiant apsaugoti augimo vietų ekosistemas ir neviršyti jų natūralaus atsinaujinimo tempų. Perdirbant vaisius, reikia taikyti aplinką tausojančias technologijas ir mažinti cheminių medžiagų bei energijos suvartojimą, siekiant sumažinti taršą ir užtikrinti mažesnį poveikį aplinkai.

Reguliavimas

ES kosmetikos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009 reglamentuoja kosmetikos ingredientų, įskaitant Cornus Officinalis Fruit Extract, naudojimą, užtikrindamas produktų saugumą vartotojų sveikatai. Visi ingredientai turi būti išsamiai įvertinti dėl saugumo prieš patenkant į rinką. Nors nėra nustatyta konkretių maksimalių leistinų koncentracijų šiam ekstraktui, gamintojai privalo laikytis reikalavimų, kad produktai būtų nekenksmingi vartotojų sveikatai. Kitose šalyse, tokiose kaip JAV ar Azija, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, bet specifinių apribojimų ar rekomenduojamų koncentracijų šiam ekstraktui šiuo metu nėra.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa