Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cupressus Sempervirens Leaf Oil | Cypress Leaf Oil | Pušies aliejaus lapai

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kupresų amžinai žalių lapų aliejus, gaunamas iš Kupresų medžio lapų, yra vertingas kosmetikos komponentas. Jo išgavimo procesą sudaro lapų susmulkinimas, garinimas, siekiant išskirti aliejų, distiliavimas, kuris padeda atskirti naudingąsias savybes ir šalinti nereikalingus komponentus, bei rafinavimas, užtikrinantis produkto kokybę ir švarumą. Rezultatas – grynas aliejus, praturtintas naudingomis savybėmis kosmetikos gaminiams.

Paskirtis ir nauda

Cupressus sempervirens, arba Kiparisų, aliejus yra aukščiausiai vertinamas dėl jo antibakterinių, antiseptinių ir sutraukiamųjų savybių. Jis yra efektyvus odos būklės gerinimui, uždegimų mažinimui, riebios odos stabilizavimui bei porų susiaurinimui. Aliejus taip pat prisideda prie spuogų ir odos uždegimų gydymo. Dėl gaivaus, medienos aromato, jis yra naudojamas kaip natūralus kvapiklis kosmetikoje, suteikiantis subtilų atpalaiduojantį aromatą. Jo antioksidacinės savybės saugo odą nuo laisvųjų radikalų ir lėtina senėjimo procesus.

Saugumo informacija

Kiparisų aliejus yra saugus odai, jeigu vartojamas tinkamai distiliuotas ir rekomenduojamose koncentracijose. Nepaisant to, jis gali sukelti odos dirginimą ar kontaktinį dermatitą, jei naudojamas netinkamai ar per didelėmis dozėmis. Yra ir fototoksiškumo rizika, todėl po produkto, kuriame yra šio aliejaus, naudojimo rekomenduojama vengti tiesioginio saulės poveikio. Svarbu laikytis gamintojo nurodymų ir vengti aliejaus naudojimo nepatikrintose formulėse.

Moksliniai tyrimai

Kiparisų aliejus yra išsamiai ištirtas dėl jo potencialo odos priežiūros produktuose. Tyrimai patvirtina, kad aliejus pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis, veikia kaip antioksidantas ir gali turėti raminamąjį bei uždegimą mažinantį poveikį. Tačiau toliau tęsiami moksliniai darbai siekiant nustatyti optimalius naudojimo lygius ir išvengti galimų nepageidaujamų reakcijų.

Tvarumas

Cupressus sempervirens aliejaus tvarumas yra svarbus aspektas, susijęs su atsakingu naudojimu ir ekosistemų apsauga. Tvarus išgavimas reikalauja ekologiškų ūkių plėtros, tikslios augalų auginimo kontrolės, derliaus nuėmimo metodų, kurie mažina dirvožemio eroziją ir išsaugo biologinę įvairovę. Svarbu naudoti energiją taupančias technologijas ir užtikrinti, kad šalinimo procedūros būtų ekologiškos, siekiant išvengti aplinkai kenksmingų atliekų ir užtikrinti ilgalaikį ingrediento tiekimą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje ingredientų, tokių kaip Cupressus sempervirens aliejus, naudojimas yra reglamentuojamas reglamentu (EB) Nr. 1223/2009, kuris garantuoja produktų saugumą vartotojams. Šis reglamentas reikalauja, kad visi kosmetikos produktai atitiktų griežtus saugos standartus ir būtų išsamiai įvertinti prieš patenkdami į rinką. Nors konkrečių ribojimų ar leistinų koncentracijų ES reglamentuose nėra nurodyta, būtina atsižvelgti į visų komponentų toksiškumo ir alergijų rizikos vertinimą. Kitose šalyse, tokiuose kaip JAV ar Azija, taikomi panašūs standartai siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa