Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Rosmarinus Officinalis Leaf Extract | Rosemary Leaf Extract | Rozmarino lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Rosmarinus Officinalis Leaf Extract gaunamas iš rozmarino lapų. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo džiovinimo, kuris padeda išlaikyti augalinės medžiagos kokybę. Toliau lapai yra smulkiai pjaunami ir sumaišomi su tam tikru tirpikliu, kuris ištraukia veikliąsias medžiagas. Po to seka filtravimas, kad būtų pašalintos nereikalingos dalelės. Galutinis ekstraktas yra koncentruojamas, kad būtų padidintas veikliųjų medžiagų kiekis. Cheminis procesas apima ekstrakto rafinavimą, kad būtų pašalintos likusios nešvarumai. Svarbu paminėti, kad šis ingredientas yra natūralus ir dažnai naudojamas kosmetikoje dėl savo antioksidacinio poveikio.

Paskirtis ir nauda

Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, žinomas kaip rozmarino lapų ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos ir taip prisideda prie odos senėjimo prevencijos. Šis augalinis ekstraktas taip pat pasižymi antimikrobinėmis ir uždegimą mažinančiomis savybėmis, kurios gali padėti gydyti odos problemas, pavyzdžiui, aknę, ir mažinti odos paraudimą bei sudirginimą. Be to, rozmarino lapų ekstraktas gali stiprinti kraujagyslių tonusą, pagerinti odos mikrocirkuliaciją, o tai svarbu odos spalvos ir tonuso gerinimui. Dėl šių priežasčių Rozmarinus Officinalis Leaf Extract yra naudojamas įvairiose odos priežiūros formulėse, įskaitant veido kremus, šampūnus ir kūno priežiūros produktus.

Saugumo informacija

Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, žinomas kaip rožmarino lapų ekstraktas, yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo pagerinti odos išvaizdą, tačiau jo saugumas odai vis dar yra svarbus vartotojų ir mokslininkų tyrimo objektas. Nors rožmarino lapų ekstraktas paprastai laikomas saugiu ir nesukeliančiu dirginimo daugumai žmonių, yra atliktų tyrimų, kurie rodo, kad tam tikromis sąlygomis, ypač esant didelėms koncentracijoms ar ilgalaikiam naudojimui, šis ingredientas gali sukelti odos jautrumą ar alergines reakcijas. Tai ypač aktualu asmenims, turintiems polinkį į kontaktinį dermatitą ar kitas odos jautrumo problemas. Be to, kai kurie tyrimai nurodo, kad rožmarino ekstraktas gali veikti kaip fotosensibilizatorius, padidindamas odos jautrumą saulės šviesai, todėl būtina atidžiai stebėti šio ingrediento naudojimą produktuose, kurie paliekami ant odos dienos metu. Svarbu pabrėžti, kad saugaus naudojimo lygis yra nustatomas atsižvelgiant į konkrečius produktus ir jų paskirtį, o reguliuojančios institucijos, tokios kaip Europos Sąjungos Kosmetikos produktų reglamentas, nustato griežtas gaires dėl kosmetinių ingredientų koncentracijų, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Moksliniai tyrimai

Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, žinomas kaip rožmarino lapų ekstraktas, yra plačiai tyrinėjamas dėl savo antioksidacinių, priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, kurios yra svarbios kosmetikos pramonėje. Moksliniai tyrimai parodė, kad šis ekstraktas turintis rosmarino rūgštį ir įvairius fenolinius junginius, gali padėti apsaugoti odos ląsteles nuo oksidacinio streso ir senėjimo procesų. Vienas iš tyrimų, publikuotas žurnale ‘International Journal of Cosmetic Science’, atskleidė, kad rožmarino ekstraktas veiksmingai stabdo elastazės ir kolagenazės fermentų aktyvumą, kurie yra susiję su odos senėjimu. Taip pat pastebėta, kad dėl savo antimikrobinių savybių rožmarinas gali būti naudojamas kaip natūralus konservantas kosmetikos produktuose, o tai patvirtina tyrimai, publikuoti žurnale ‘Food Chemistry’. Be to, rožmarino lapų ekstrakto panaudojimas kosmetikoje gali padėti sumažinti odos uždegimus ir pagerinti odos barjero funkciją, kas yra paminėta moksliniuose straipsniuose, tokiuose kaip ‘Journal of Dermatological Science’.

Tvarumas

Rosmarinus Officinalis Lapų Ekstraktas, žinomas kaip rožmarino ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumas priklauso nuo augalo auginimo ir ekstrahavimo praktikų. Rožmarinas gali būti auginamas ekologiškai, nenaudojant pesticidų ir cheminių trąšų, kas mažina neigiamą poveikį aplinkai. Taip pat svarbu, kad augalų derlius būtų renkamas atsakingai, išvengiant pernelyg didelio gamtos išteklių naudojimo ir biodiversiteto mažinimo. Ekstrakto apdorojimo metu taip pat reikia atkreipti dėmesį į energijos suvartojimą ir atliekų tvarkymą, siekiant sumažinti ekologinį pėdsaką. Šiuolaikinės ekstrakcijos technologijos, tokios kaip superkritinis angliarūgštis, gali padėti efektyviau išgauti veikliąsias medžiagas, mažinant cheminių tirpiklių naudojimą ir potencialų teršalų išsiskyrimą į aplinką.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Rosmarinus Officinalis (rozmarino) lapų ekstraktą, panaudojimas yra reglamentuojamas pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos gaminių. Šis reglamentas nustato, kad visi kosmetikos produktai, parduodami ES, privalo būti saugūs žmogaus sveikatai, kai jie naudojami pagal paskirtį ir atsižvelgiant į „įprastą vartotojo elgseną“. Rosmarinus Officinalis lapų ekstraktas, kaip ir kiti kosmetikos ingredientai, turi atitikti griežtus saugumo reikalavimus, o jo koncentracija produkto sudėtyje turi būti tokia, kad neviršytų leistinų normų ir nekeltų pavojų vartotojų sveikatai. Nors konkrečios leistinos koncentracijos šiam ingredientui nėra nustatytos, gamintojai privalo įrodyti produkto saugumą atliekant mokslinius tyrimus ir pateikiant atitinkamus saugumo įvertinimus. Kitose rinkose, pvz., JAV ar Azijoje, gali būti taikomos kitokios reguliavimo sistemos, tačiau dažnai jos taip pat reikalauja, kad produktų saugumas būtų įrodytas prieš juos leidžiant į rinką.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa