Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Decyl Glucoside | Decyl Glucoside | Dekilglukozidas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Decyl Glucoside yra gaminamas iš augalinio šaltinio, kuris apima gliukozės ir decanolio mišinį. Šis cheminis junginys sudaromas gliukozės ir decanolio sąveikos metu, vadinamoje glukozidacijos reakcija.

Paskirtis ir nauda

Decyl Glucoside yra švelnus, nejoninis paviršiaus aktyvusis junginys, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje, ypač ekologiškų ir švelnių odos bei plaukų priežiūros produktų formulėse. Dėl savo švelnumo ir gerai toleruojamos odos suderinamumo, jis yra tinkamas net jautriai odai, nepažeisdamas odos drėgmės barjero ir užtikrindamas optimalų odos hidratacijos lygį.

Saugumo informacija

Decyl glucoside yra išgaunamas iš natūralių šaltinių, pvz., kukurūzų gliukozės ir kokosų aliejaus, ir laikomas saugiu naudoti kaip ploviklis, nes jis ne tik švelniai valo, bet ir mažai tikėtina, kad sukels odos dirginimą ar alergines reakcijas. Tačiau kai kurie tyrimai atskleidė, kad jis gali sukelti odos dirginimą ypač jautriai odai, todėl tolesni tyrimai yra svarbūs, siekiant nustatyti jo panaudojimo saugumo ribas ir galimas alergines reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Decyl glucoside yra biologiškai skaidomas ir neturi kenksmingo poveikio vandens ekosistemoms, atitinkantis tvarumo standartus. Jo gamybos procesas yra palyginti tvarus, nes naudojami atsinaujinantys žaliavų šaltiniai, o cheminė sintezė reikalauja mažiau energijos ir išskiria mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų, palyginti su sintetiniais paviršiaus aktyviaisiais agentais.

Tvarumas

Decyl Glucoside lengvai biologiškai skaidomas, o tai reiškia, kad jį suskaido mikroorganizmai ir jis neteršia aplinkos. Decyl Glucoside gali būti gaunamas iš atsinaujinančių šaltinių, tokių kaip cukranendrės ar kukurūzai. Decyl Glucoside mažai toksiškas žmonėms ir gyvūnams. Kai kurie Decyl Glucoside gamintojai siūlo ekologišką versiją, pagamintą iš ekologiškų žaliavų. Nors Decyl Glucoside laikomas saugiu ir tvariu ingredientu, kai kuriems žmonėms jis gali sukelti odos dirginimą.

Reguliavimas

Decyl Glucoside, naudojamas kaip švelnus nejoninis paviršiaus aktyvusis agentas kosmetikos produktuose, yra reglamentuojamas Europos Sąjungoje pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato, kad visi kosmetikos ingredientai turi būti saugūs vartotojų sveikatai. Nors konkrečių ribojimų Decyl Glucoside kiekiui produktuose ES reglamentas tiesiogiai nenustato, visi kosmetikos produktai, įskaitant tuos, kuriuose yra šis ingredientas, privalo atitikti griežtus saugumo reikalavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa