Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Coco-glucoside | Coconut-derived surfactant | Koko-glukozidas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Coco-glucoside yra augalinės kilmės junginys, sintezuojamas iš kokosų aliejaus ir glukozės. Šio komponento gamybai būtina atlikti glukozilacijos reakciją, kurios metu abu komponentai chemiškai sujungiami. Gautos medžiagos rafinavimas ir valymas leidžia išgauti aukštos kokybės produktą, plačiai naudojamą kosmetikos pramonėje dėl jo efektyvių valymo ir putų formavimo savybių.

Paskirtis ir nauda

Coco-glucoside yra nejoninė paviršinio aktyvumo medžiaga, kuri yra vertinama dėl švelnaus poveikio odai ir plaukams. Ji yra įtraukiama į šampūnus, dušo žele, rankų ploviklius ir kūno prausiklius, užtikrinant efektyvų valymą, nepažeidžiant odos barjero ir nekeldama dirginimo. Tai ekologiškas ingredientas, palaikantis odos hidrataciją ir tinkamas visų tipų odai. Coco-glucoside ypač mėgstamas natūralių kosmetikos produktų gamintojų dėl jo švelnumo ir neagresyvaus poveikio.

Saugumo informacija

Coco-glucoside yra švelnus paviršiaus aktyvusis agentas, mažai alergizuojantis ir paprastai gerai toleruojamas įvairių odos tipų žmonių. Dermatologiniai tyrimai patvirtina jo saugumą, todėl jis gali būti naudojamas net vaikų kosmetikoje. Vis dėlto, prieš naudojant produktus su šiuo komponentu, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą, ypač jei yra polinkis į alergijas. Coco-glucoside yra biologiškai skaidrus ir aplinkai nekenksmingas, dėl šios priežasties jis yra populiarus tarp ekologiškų kosmetikos gaminių gamintojų.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai atskleidžia, kad coco-glucoside yra švelnus ploviklis, mažai tikėtina, kad sukels alergines reakcijas ar dirginimą, todėl jis yra saugus net jautrios odos produktams. Mokslininkai pabrėžia, kad būtina stebėti ir vertinti visus kosmetikos ingredientus atsižvelgiant į jų koncentraciją ir sąveiką su kitais produkto komponentais, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą ir produktų efektyvumą.

Tvarumas

Coco-glucoside, gaminamas iš atsinaujinančių išteklių – kokosų aliejaus, yra biologiškai suyrantis ir aplinkai draugiškas. Nepaisant to, būtina atsižvelgti į galimą neigiamą kokosų auginimo poveikį miškams ir biologinei įvairovei, jeigu nėra taikoma tvari žemės ūkio praktika. Technologijos, naudojamos coco-glucoside apdorojimui, yra sukurptos taip, kad būtų mažiausias poveikis aplinkai, mažinant cheminių atliekų ir energijos suvartojimą. Viso gaminio gyvavimo ciklo vertinimas yra svarbus norint maksimaliai sumažinti jo poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Coco-glucoside naudojimas kosmetikoje yra reglamentuojamas Europos Sąjungos ir kitų rinkų teisės aktų. Pagal ES reglamentą, visi kosmetikos ingredientai, įskaitant coco-glucoside, turi būti naudojami saugiose koncentracijose. Produktų saugumas turi būti įrodytas moksliniais tyrimais. Skirtingose pasaulio šalyse gali būti taikomi įvairūs reglamentai, tačiau dažnai Europos Sąjungos standartai laikomi aukščiausio lygio nuoroda.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa