Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Diglycerin | Diglycerin | Digerinas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Diglicerinas gaunamas iš augalinių aliejų, dažniausiai palmių arba kokosų aliejaus. Ekstrakcijos procesas apima trigliceridų atskyrimą iš šių aliejų, naudojant hidrolizę arba transesterifikaciją. Toliau, gauti trigliceridai yra skaidomi į glicerolį ir riebalų rūgštis, o glicerolis yra naudojamas kaip žaliavos šaltinis diglicerino gamybai. Cheminis procesas, vadinamas glicerino hidroloze, susideda iš glicerolio dehidratacijos, kurios rezultatas yra diglicerino susidarymas.

Paskirtis ir nauda

Diglicerinas kosmetikoje vertinamas dėl savo gebėjimo pritraukti ir išlaikyti drėgmę odoje, veikdamas kaip humektantas. Tai padeda išvengti odos išsausėjimo ir pagerina odos elastingumą bei minkštumą, suteikiant jai švelnų pojūtį. Be to, diglicerinas pasižymi mažesniu klampumu nei glicerinas, todėl lengviau integruojamas į kosmetikos produktų sudėtį. Jis taip pat gali padėti stabilizuoti emulsijas ir pagerinti aktyviųjų medžiagų pristatymą į odą.

Saugumo informacija

Diglicerinas yra saugus odai ir mažai alergizuojantis ingredientas. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad jis efektyviai prasiskverbia į epidermio sluoksnį, užtikrindamas ilgalaikį hidratacijos poveikį. Diglicerino molekulinė struktūra leidžia veiksmingai formuoti vandens molekulių tiltus, todėl jis laikomas vienu iš efektyviausių humektantų. Šis ingredientas taip pat nepažeidžia odos barjero funkcijos ir nesukelia dirginimo.

Moksliniai tyrimai

Diglicerinas, formulei atitinkantis C6H14O4, yra dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo higroskopinių (drėgmę pritraukiančių) savybių. Mokslininkai tęsia tyrimus, siekdami išsamiau suprasti diglicerino poveikį odai ir galimybes naudoti įvairiose kosmetikos formulėse.

Tvarumas

Diglicerino gamybos ir naudojimo procesas turi būti atliekamas atsakingai, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Svarbu užtikrinti tvarų augalinių aliejų, kaip vienos iš pagrindinių diglicerino žaliavų, gavybą ir perdirbimą į digliceriną, naudojant energiją taupančias ir mažai atliekų generuojančias technologijas. Taip pat svarbu tinkamai tvarkyti ir perdirbti atliekas, susidarančias per kosmetikos gamybos procesą.

Reguliavimas

Diglicerinas, naudojamas kosmetikos produktuose, yra reguliuojamas Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentuose, kurie reikalauja, kad kosmetikos produktai rinkoje nebūtų kenksmingi vartotojų sveikatai. Kituose regionuose, pavyzdžiui, JAV ir Kanadoje, diglicerinas taip pat yra vertinamas kaip saugus ingredientas. Gamintojai privalo užtikrinti, kad visi naudojami ingredientai atitiktų vietinius teisės aktus ir normas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa