Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer | Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer | Dimetikonas/Vinil Dimetikono Kryžminis Polimeras

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Dimetikono/vinilo dimetikono kryžminis polimeras yra sintetinis silikono pagrindo polimeras, dažnai naudojamas kosmetikoje dėl jo lyginamųjų ir odą kondicionuojančių savybių. Šio ingrediento šaltinis yra dimetikono ir vinilo dimetikono cheminė sintezė. Dimetikonas, taip pat žinomas kaip polidimetilsiloksanas, yra gautas iš silicio dioksido smėlio, kuris yra natūraliai pasitaikanti mineralinė medžiaga. Vinilo dimetikonas yra sintetinis junginys, pagamintas reaguojant vinilo chloridą su dimetikonu. Gamybos procese šie du komponentai sukryžminami, kad susidarytų stabili polimerų struktūra, katalizuojama platinos ar kitų metalų katalizatoriais.

Paskirtis ir nauda

Dimetikono/vinilo dimetikono kryžminis polimeras yra naudojamas daugelyje kosmetikos produktų siekiant pagerinti jų tekstūrą ir suteikti ilgalaikį matinį efektą odai. Dėl savo molekulinės struktūros šis ingredientas padeda sukurti ant odos lygų, nepastebimą sluoksnį, kuris sumažina smulkių raukšlelių ir porų išryškėjimą, taip pat padeda išlaikyti makiažo stabilumą, nes absorbuoja riebalus ir prakaitą. Jis yra vertinamas kaip efektyvus ingredientas makiažo bazėse, pudrose ir kituose dekoratyvinės kosmetikos produktuose, kurie reikalauja ilgalaikio poveikio ir tobulos išvaizdos.

Saugumo informacija

Dimetikonas/vinilo dimetikono kryžminis polimeras yra nealergizuojantis ir nekomedogeniškas, todėl nekenkia odos būklei ir neturi įrodyto ryšio su užsikimšusiomis poromis ar spuogų formavimusi. Jis gali padėti išlaikyti odos drėgmę, neleidžiant išgaruoti vandeniui iš odos paviršiaus. Reguliuojamos institucijos, tokių kaip JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) ir Europos Sąjungos cheminių medžiagų agentūra (ECHA), pripažįsta šį polimerą kaip saugų kosmetikos komponentą, o Cosmetics Ingredient Review (CIR) ekspertų komitetas patvirtina, kad jis yra saugus naudoti kosmetikoje esamomis koncentracijomis.

Moksliniai tyrimai

Dimetikono/vinilo dimetikono tarpolimeras yra vertinamas dėl savo savybių sukurti ant odos ploną, orui pralaidų plėvelę, suteikiančią odai lygumą ir švelnumą. Jis padeda pagerinti kosmetikos produktų tekstūrą ir pratęsti jų galiojimo laiką, veikia kaip emolientas, sumažina drėgmės praradimą iš odos ir suteikia ilgalaikį makiažo fiksavimą. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis ingredientas dažnai naudojamas atspariuose makiažo produktuose. Mokslininkai tęsia tyrimus apie šio junginio poveikį odai, ypač ilgalaike perspektyvoje, siekiant nustatyti jo saugumą ir galimas alergines reakcijas.

Tvarumas

Dimetikono/vinildimetikono kryžminio polimerizato naudojimas kosmetikoje kelia tvarumo klausimų, ypač žvelgiant į gamybos procesą ir poveikį aplinkai. Silicio ekstrakcija gali turėti neigiamą poveikį ekosistemoms, nes silicio kasybos dažnai yra susijusios su dideliu energijos suvartojimu ir žemės paviršiaus pažeidimu. Gamybos metu gali atsirasti cheminių atliekų, kurios turi būti tinkamai tvarkomos, kad nebūtų teršiama aplinka. Dimetikonas yra labai stabili medžiaga, todėl sunkiai suyra gamtoje, o tai reiškia, kad jis gali ilgai išlikti aplinkoje ir potencialiai kauptis ekosistemose. Gamintojai ir mokslininkai ieško alternatyvių, aplinkai nekenksmingų medžiagų arba tobulina esamas gamybos ir atliekų tvarkymo technologijas, siekiant sumažinti šio kosmetinio ingrediento poveikį planetos tvarumui.

Reguliavimas

Dimetikonas/Vinilo Dimetikono Kryžpolimeras yra įtrauktas į Europos Sąjungos kosmetikos produktų saugos reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos ingredientai būtų vertinami mokslinės saugos požiūriu prieš patenkdami į rinką. Europos Sąjungos teisės aktuose nėra nustatytas konkretus šio junginio naudojimo kiekis, bet privaloma užtikrinti, kad galutinis produktas būtų saugus vartotojui. JAV šis polimeras yra įvertintas kaip saugus naudoti kosmetikos produktuose, atsižvelgiant į Cosmetic Ingredient Review (CIR) organizacijos rekomendacijas. Pramonės atstovai privalo laikytis nacionalinių teisės aktų ir reglamentų, kurie gali skirtis priklausomai nuo šalies, siekiant užtikrinti produktų saugumą ir atitikimą rinkos reikalavimams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa