Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Dimethylsilanol Hyaluronate | Hyaluronic Acid | Dimetilsilanolio hialuronatas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Dimetilsilanolio hialuronatas yra kosmetikos ingredientas, gaunamas iš hialurono rūgšties ir dimetilsilanolio, silicio darinio. Hialurono rūgštis išgaunama iš mikrobų fermentacijos arba fermentinės sintezės, o vėliau pridedamas dimetilsilanolis, kad būtų sukurtas galutinis junginys. Cheminiai modifikavimo metodai, tokie kaip esterifikacija ir kondensacijos reakcijos, naudojami ingrediento stabilumui ir biologinei prieinamumui didinti. Gautas junginys yra hibridinė molekulė, derinanti hialurono rūgšties drėkinamąsias savybes su silicio odą kondicionuojančiomis naudomis.

Paskirtis ir nauda

Dimetilsilanolio hialuronatas yra modifikuotas hialurono rūgšties darinys, kuris yra labiau lipofilinis ir gali lengviau prasiskverbti į odos lipidų sluoksnį. Jis pasižymi intensyviu drėkinamuoju poveikiu, geba prisijungti didelius vandens kiekius, išlaikydamas odos elastingumą ir stangrumą. Be to, padeda sumažinti raukšlelių gylį, skatina odos regeneracijos procesus ir gali turėti uždegimą mažinančių savybių, todėl dažnai įtraukiamas į aukštos kokybės odos priežiūros produktus.

Saugumo informacija

Dimetilsilanolio hialuronatas yra laikomas saugiu odai, pasižymi geresniu pralaidumu odos barjerui ir efektyviai drėkina odą. Klinikiniai tyrimai rodo, kad jis nekelia dirginimo ar alerginių reakcijų, todėl tinka net jautriai odai. Ilgalaikėje perspektyvoje neigiamų poveikių, susijusių su šio ingrediento naudojimu, nėra fiksuota.

Moksliniai tyrimai

Dimetilsilanolio hialuronatas yra sintetinis junginys, pasižymintis didesniu stabilumu ir ilgesniu veikimo laiku odos priežiūros priemonėse lyginant su paprasta hialurono rūgštimi. Atsparus fermentams, kurie skaido hialurono rūgštį odoje, todėl hidratacijos efektas išlieka ilgesnį laiką. Tiriamas dėl gebėjimo skatinti kolageno sintezę ir mažinti raukšlių gylį, prisidedant prie odos stangrumo ir elastingumo. Dermatologiniai testai patvirtina saugumą ir efektyvumą, o tolesni moksliniai tyrimai yra svarbūs norint išsamiai suprasti veikimo mechanizmus ir galimą naudą.

Tvarumas

Dimetilsilanolio hialuronato gamyba reikalauja silicio, dažniausiai gaunamo iš kvarco smėlio, eksploatacijos, kuri gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jei nėra tinkamai valdoma. Sintezės procesas gali reikalauti chemikalų, kurie, jei nėra tinkamai tvarkomi, galėtų užteršti aplinką. Gamybos detalės ir naudojamų chemikalų poveikis priklauso nuo gamintojo tvarumo praktikų, todėl svarbu laikytis aukštų aplinkosaugos standartų ir taikyti tvarios gamybos metodus.

Reguliavimas

Dimetilsilanolio hialuronatas yra griežtai kontroliuojamas Europos Sąjungoje pagal Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, nustatantį bendri reikalavimai saugumui, įskaitant ingredientų naudojimą bei jų koncentracijos ribas. Naudojimas turi atitikti gerosios gamybos praktikos principus, o galutinis produktas – būti saugus vartotojui. Visi ingredientai privalo būti įvertinti dėl toksiškumo, alergeninio poveikio ir kitų galimų rizikų. Bet kokie kosmetikos produktų pakeitimai, įskaitant ingredientų koncentraciją, privalo būti pranešti Europos kosmetikos produktų pranešimo portale (CPNP).

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa