Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Distearyldimonium Chloride | Distearyldimonium Chloride | Distearyldimonium Chloride

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Distearildimonio chloridas yra ketvirtinė amonio junginys, naudojamas kosmetikoje kaip kondicionuojanti medžiaga. Jo pagrindinis šaltinis yra stearino rūgštis, sočioji riebalų rūgštis, gaunama iš gyvūninių ar augalinių riebalų. Gamybos procesas apima stearino rūgšties reakciją su dimetilaminu ir kvaternizaciją metilchloridu, susidaro distearildimonio chloridas, kuris vėliau išvalomas ir formuliuojamas į kosmetikos produktus. Ingrediento gamybos kokybė yra lemiamas veiksnys užtikrinant jo efektyvumą suteikiant kondicionuojančias savybes plaukų ir odos priežiūros produktams.

Paskirtis ir nauda

Distearyldimonium chloridas yra katijoninis paviršiaus aktyvusis junginys, teikiantis odai ir plaukams minkštumą bei palengvinantis šukavimą. Jis efektyviai prisijungia prie neigiamai įkrautų plaukų paviršių, sudarydamas apsauginį sluoksnį, kuris padeda išlyginti plaukų kutikulą ir sumažina statinį elektrą, todėl plaukai tampa lengviau valdomi. Be to, jis yra vertinamas dėl odą maitinančių ir drėkinančių savybių, randamas odos priežiūros produktuose, pavyzdžiui, kūno losjonuose ar kondicionieriuose, skirtuose sausai odai atkurti.

Saugumo informacija

Distearyldimonium chloridas yra mažai alergizuojantis ir paprastai gerai toleruojamas net jautrios odos turėtojų. Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) ir JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) leidžia naudoti šį ingredientą kosmetikos produktuose esant tam tikroms koncentracijoms, atsižvelgiant į jo saugumo profilį. Tačiau turėtų būti naudojamas pagal gamintojo nurodymus, kad būtų išvengta galimų odos dirginimo atvejų, ypač esant padidėjusiam jautrumui ar alerginėms reakcijoms.

Moksliniai tyrimai

Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad distearyldimonium chloridas turi gerą dermatologinį toleravimą ir yra laikomas saugiu naudoti kosmetikos produktuose pagal dabartines reguliavimo direktyvas. Europos Komisijos mokslinis komitetas dėl vartotojų saugos (SCCS) yra išanalizavęs jo saugumą ir paskelbęs, kad esant nustatytiems koncentracijos lygiams, šis junginys neturėtų sukelti pavojaus žmogaus sveikatai. Atlikti in vitro ir in vivo tyrimai parodė, kad jis neturi genotoksinio poveikio ir neveikia kaip endokrininių sutrikimų sukėlėjas. Būtina nuolat atnaujinti duomenis apie šio junginio poveikį, atsižvelgiant į naujus mokslinius įrodymus ir naudojimo praktiką.

Tvarumas

Distearyldimonium chloridas (DSDC) gaminimas susijęs su aplinkosaugos iššūkiais. Žaliavų išgavimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, ypač jeigu susiję su neatsakinga žemės ūkio praktika ar cheminių medžiagų eksploatacija. Gamybos procesas reikalauja energijos ir gali išskirti šiltnamio efektą sukeliančias dujas, prisidedant prie klimato kaitos. Svarbu atkreipti dėmesį į galimą DSDC poveikį vandens ekosistemoms, nes gali būti sunkiai biologiškai skaidomas ir kaupiasi vandens telkiniuose, turėdamas ilgalaikį poveikį vandens organizmams. DSDC tvarumas yra svarbus klausimas, kurį reikia atidžiai vertinti tiek išgavimo, tiek perdirbimo aspektu, siekiant sumažinti jo poveikį aplinkai ir užtikrinti atsakingą naudojimą.

Reguliavimas

Distearyldimonium chloridas yra reglamentuojamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuris nustato, kad kosmetikos produktų sudėtyje gali būti naudojamos tik saugios ir atitinkamai įvertintos medžiagos. Gamintojai privalo atlikti saugumo įvertinimą prieš pateikiant produktą rinkai. Koncentracija kosmetikoje neturi viršyti leistinų normų, o naudojimas turėtų atitikti reikalavimą, jog produktai neturėtų kelti pavojaus žmogaus sveikatai. Kitose rinkose gali būti taikomos kitokios specifikacijos ir ribojimai, todėl gamintojams tenka atsižvelgti į kiekvienos šalies reglamentavimą atskirai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa