Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Emblica Officinalis Fruit Extract | Amla Fruit Extract | Amla vaisių ekstraktas

Kategorija

Antioksidantai

Šaltinis

Emblica Officinalis, taip pat žinomas kaip Amla ekstraktas arba Indijos agrastas, yra populiarus kosmetikos ingredientas, gaunamas iš Emblica Officinalis medžio vaisių. Ekstrakcijos procesas apima džiovintų vaisių sutrinimą į smulkius miltelius, tęsiamas tirpiklių ekstrakcijos metodu naudojant vandenį arba alkoholį norimam ekstraktui gauti. Ekstraktas yra toliau apdorojamas filtracijos ir valymo technikomis, kad būtų pašalintos nešvarumės ir sutelktos aktyviosios medžiagos.

Paskirtis ir nauda

Emblica Officinalis Fruit Extract pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos taršos poveikio. Šis ekstraktas taip pat gali prisidėti prie odos šviesinimo, mažinant hiperpigmentacijos apraiškas ir vienodinant odos atspalvį, nes jame yra vitamino C ir tanninų, kurie inhibuoja melanino gamybą. Be to, Amla ekstraktas turi priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti mažinti odos uždegimus ir skatinti žaizdų gijimą.

Saugumo informacija

Emblica officinalis vaisių ekstraktas yra saugus odai ir netgi gali turėti teigiamą poveikį mažinant uždegimą, skatinant kolageno sintezę ir apsaugant odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Jis yra pripažintas kaip neiritantas, nesukeliantis alerginių reakcijų ir dermatologinių problemų, todėl tinkamas net ir jautriai odai.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidė, kad Emblica Officinalis vaisių ekstraktas yra turtingas vitaminu C ir fenoliniais junginiais, kurie gali padėti apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos ir skatinti kolageno sintezę. Tyrimai taip pat parodė, kad šis ekstraktas gali sumažinti melanino gamybą, dėl ko jis pradėtas naudoti produktuose, skirtuose odos šviesinimui ir pigmentinių dėmių mažinimui. Be to, dėl savo uždegimą mažinančių savybių, Emblica Officinalis ekstraktas gali būti naudingas odos uždegiminių būklių, tokių kaip aknė, gydyme.

Tvarumas

Auginant amla medžius, iš kurių gaunamas šis ekstraktas, svarbu laikytis tvarių žemės ūkio praktikų, kad būtų išvengta pernelyg didelio vandens suvartojimo ir dirvožemio erozijos. Ekstrakcijos procese būtina taikyti metodus, kurie sumažintų chemikalų naudojimą ir užkirstų kelią taršai. Perdirbant Emblica officinalis vaisių ekstraktą, pramonė turi siekti mažinti energijos suvartojimą ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išskyrimą, taip pat užtikrinti, kad galutiniai produktai būtų biologiškai skaidūs ir nedarytų neigiamo poveikio aplinkai.

Reguliavimas

‘Emblica Officinalis Fruit Extract’ naudojimas kosmetikos produktuose yra reglamentuojamas Europos Sąjungos bei kitų rinkų teisės aktais, kurie užtikrina, kad visos kosmetikos produktų sudėtyje esančios medžiagos būtų įvertintos saugumo požiūriu prieš patenkdamos į rinką. Šiuo metu nėra konkrečių apribojimų ar nustatytų maksimalių leistinų koncentracijų būtent ‘Emblica Officinalis Fruit Extract’ naudojimui kosmetikoje, tačiau kiekvienoje rinkoje gali būti papildomų specifinių taisyklių ar rekomendacijų, susijusių su šio augalinio ekstrakto naudojimu.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa