Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Eucalyptus Globulus Leaf Water | Eucalyptus Leaf Water | Eukalipto Globulo lapų vanduo

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Eucalyptus Globulus Leaf Water gaunamas iš eukalipto lapų. Proceso metu naudojami švieži lapai, kuriuose gausu veikliųjų medžiagų. Ekstrakcijos metu lapai yra garuojami, kad būtų išgautas lapų vanduo. Šis vanduo tada yra perdirbamas, kad būtų išskirtos naudingos medžiagos, tokiomis kaip 1,8-cineolis, limonenas ir α-terpineolis. Cheminiuose procesuose atliekama destiliacija, kad būtų išgautas grynas Eucalyptus Globulus Leaf Water, kuris yra naudojamas kosmetikos gamyboje dėl savo gaivinančių ir priešuždegiminių savybių.

Paskirtis ir nauda

Eukalipto Globulus lapų vandenys priemonėse kosmetikos pramonėje naudojami dėl jų antiseptinių, priešuždegiminių savybių ir gebėjimo pagerinti odos būklę. Šis ingredientas, pasižymintis gaivinančiu ir švelniu atvėsinimo efektu, yra ypač vertinamas produktuose, skirtuose riebiai ar probleminei odai, nes padeda reguliuoti sebumo gamybą ir mažina porų užsikimšimą. Be to, gali veikti kaip natūralus konservantas dėl savo mikrobų augimą slopinančių savybių, taip pat gali padėti sumažinti odos paraudimą ir sudirginimą, todėl dažnai randamas produktuose, skirtuose jautriai odai.

Saugumo informacija

Eukalipto lapų vanduo, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra vertinamas dėl savo antiseptinių savybių, tačiau kalbant apie saugumą odai, svarbu atsižvelgti į galimą alerginę reakciją ar dirginimą, ypač jautriai odai. Nors šis ingredientas gali būti naudingas dėl savo antibakterinių ir uždegimą mažinančių savybių, kai kurie tyrimai parodė, kad eukalipto ekstraktai gali sukelti odos dirginimą ne tik jautriems, bet ir kai kuriems normalios būklės odos žmonėms, todėl jo koncentracija produktuose turėtų būti kruopščiai reguliuojama. Taip pat rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktus su šiuo ingredientu, ypač jei yra žinoma alergija eukaliptui.

Moksliniai tyrimai

Eukalipto lapų vanduo kosmetikoje vertinamas dėl savo antimikrobinių, priešuždegiminių ir antiseptinių savybių, kurios yra mokslinių tyrimų objektas. Pavyzdžiui, 2017 metų studijoje, paskelbtoje „Industrial Crops and Products“ žurnale, buvo nustatyta, kad efektyviai slopina Propionibacterium acnes bakterijas, kurios susijusios su aknės atsiradimu. Taip pat 2014 metų tyrimas, skelbtas „Asian Pacific Journal of Tropical Biomedicine“, parodė, kad eukalipto lapų ekstraktas mažina uždegimą ir skatina žaizdų gijimą, kas leidžia svarstyti šio ingrediento naudojimą odos priežiūros produktuose. Be to, įvairūs tyrimai rodo, kad gali padėti apsaugoti odą nuo oksidacinio streso ir prisidėti prie kolageno sintezės, svarbios odos elastingumui ir jaunatviškumui išlaikyti. Tokios savybės daro perspektyviu ingredientu formuliuojant odą gaivinančius ir atstatančius kosmetikos produktus.

Tvarumas

Eukalipto Globulus lapų vanduo, naudojamas kosmetikos pramonėje, išgaunamas iš Eukalipto Globulus medžio, kuris yra vertinamas dėl savo greito augimo ir gebėjimo atsinaujinti po pjovimo, taip sumažinant neigiamą poveikį aplinkai. Šis medis taip pat gali augti net ir vargingose dirvožemio sąlygose, todėl nereikalauja intensyvios žemės ūkio veiklos ar miškų naikinimo, kas leidžia išlaikyti ekosistemų įvairovę. Išgavimo procesas taip pat yra svarbus tvarumo aspektas – naudojami metodai, kurie siekia sumažinti energijos suvartojimą ir chemikalių panaudojimą, taip mažinant teršalų išleidimą į aplinką. Vis dėlto, reikia atidžiai stebėti ir valdyti eukaliptų plantacijų plėtrą, kad būtų išvengta galimo neigiamo poveikio vietinėms ekosistemoms ir biologinei įvairovei.

Reguliavimas

Eukalipto lapų vanduo kosmetikoje naudojamas dėl savo antiseptinių ir gaivinančių savybių, tačiau jo panaudojimas yra reguliuojamas Europos Sąjungos bei kitų rinkų teisės aktų. Europos Sąjungoje, kosmetikos ingredientų saugumas yra nustatomas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuriame nurodomi specifiniai reikalavimai ir draudžiamų medžiagų sąrašas. Nors nėra tiesiogiai minimas šiame sąraše, bet jam taikomos bendrosios saugumo gairės, reikalaujančios, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojui. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kai kurie eukalipto komponentai, pavyzdžiui, cineolas, gali būti ribojami dėl galimo jautrinimo pavojaus. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, kosmetikos ingredientų reguliavimas yra mažiau griežtas, tačiau vis tiek reikalaujama, kad produktai būtų saugūs ir nesukeltų žalos vartotojui. Konkrečių leistinų koncentracijų kosmetikos produktuose reglamentuojančių aktų nėra, tačiau gamintojai privalo laikytis bendrųjų produktų saugumo standartų ir atlikti saugumo įvertinimą prieš pateikiant produktą į rinką.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa