Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Eugenia Caryophyllus Bud Extract | Clove Bud Extract | Gvazdikės pumpurų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Eugenijos kariofilų žiedų ekstraktas, žinomas kaip gvazdikėlių žiedų ekstraktas, yra išgaunamas iš gvazdikmedžio žiedų. Ekstrahavimo procesą sudaro žiedų sutrinimas ir jų garinė distiliacija, norint išgauti eterinį aliejų. Aliejus toliau apdorojamas, kad būtų izoliuotas Eugenolio junginys, kuris yra pagrindinis gvazdikėlių žiedų ekstrakto veikliosios medžiagos.

Paskirtis ir nauda

Eugenija Caryophyllus (gvazdikėlių) pumpurų ekstraktas, dar žinomas kaip gvazdikėlių eterinis aliejus, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antibakterinių, priešuždegiminių savybių bei gebėjimo veikti kaip natūralus konservantas. Jame gausu eugenolio – fenolio junginio, kuris suteikia antiseptines savybes, todėl ekstraktas dažnai naudojamas odos priežiūros produktuose, skirtuose probleminei odai, aknės gydymui ir burnos higienos produktuose, kaip antiseptikas. Be to, gvazdikėlių ekstraktas gali padėti neutralizuoti nemalonius kvapus, todėl jis taip pat pridedamas prie kūno priežiūros priemonių. Dėl savo šildančių savybių gvazdikėlių ekstraktas gali būti naudojamas raumenų atpalaidavimui skirtuose produktuose.

Saugumo informacija

Eugenija Caryophyllus (gvazdikėlių) pumpurų ekstraktas, naudojamas kosmetikoje dėl savo antiseptinių ir aromatinių savybių, iš esmės laikomas saugiu odos priežiūros ingredientu. Vis dėlto, jis gali sukelti alergines reakcijas arba dirginimą ypač jautriai odai. Europos Komisijos nustatytos kosmetikos saugumo gairės rekomenduoja, kad gvazdikėlių ekstrakto kiekis kosmetikoje neturėtų viršyti nustatytų ribinių verčių, kad būtų išvengta galimo odos sudirginimo. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad gvazdikėlių aliejus, kuris yra šio ekstrakto komponentas, turi eugenolio – medžiagos, galinčios veikti kaip alergenas.

Moksliniai tyrimai

Eugenija Caryophyllus (gvoždikų) pumpurų ekstraktas, įprastai žinomas kaip gvazdikėlių ekstraktas, yra plačiai vertinamas kosmetikos mokslo tyrimuose dėl savo antibakterinių ir priešuždegiminių savybių, kurios suteikia naudą odos priežiūros produktuose. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas gali padėti mažinti odos bėrimus ir aknę dėl jo galimybės slopinti bakterijų augimą. Be to, gvazdikėlių ekstrakte esantys fenoliniai junginiai, tokie kaip eugenolis, pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, kurios gali apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos ir skatinti odos atsinaujinimą. Taip pat atlikta studijų, kurios tirti gvazdikėlių ekstrakto veiksmingumą senėjimo požymių mažinime, nes jame esantys komponentai gali padėti stabilizuoti kolageno skaidulas ir palaikyti odos elastingumą.

Tvarumas

Eugenia Caryophyllus (gvazdikėlių) Pumpurų Ekstraktas, naudojamas kosmetikoje dėl savo antiseptinių ir kvapą gerinančių savybių, susiduria su tvarumo iššūkiais, susijusiais su žaliavų išgavimu ir apdorojimo procesais. Gvazdikėlių auginimas reikalauja intensyvaus žemės ūkio, kuris gali turėti neigiamą poveikį aplinkai dėl pesticidų ir trąšų naudojimo, taip pat dėl potencialaus miškų naikinimo, jei plantacijos plėtojamos neatsakingai. Be to, gvazdikėlių pumpurų ekstrakto gavimas yra energiją reikalaujantis procesas, kuris gali padidinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas, o tai kelia grėsmę klimato kaitai.

Reguliavimas

Eugenija Caryophyllus (gvazdikėlių) pumpurų ekstraktas, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antibakterinių ir priešuždegiminių savybių, Europos Sąjungoje yra reglamentuojamas atsižvelgiant į Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato griežtus reikalavimus kosmetikos produktų saugumui ir žaliavų naudojimui. Nepaisant to, gamintojai privalo sekti naujausius mokslinius tyrimus ir Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) atnaujinimus, kad užtikrintų, jog kosmetikos produktai, kuriuose yra šis ekstraktas, yra saugūs vartotojams. Kitose rinkose, pvz., JAV ar Azijos šalyse, reglamentavimas gali skirtis, ir gamintojai turi vadovautis vietos teisės aktais, reglamentuojančiais kosmetikos ingredientų naudojimą ir leistinas koncentracijas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa