Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Euterpe Oleracea Fruit Extract | Acai Fruit Extract | Acai vaisių ekstraktas

Kategorija

Antioksidantai

Šaltinis

Euterpe Oleracea vaisių ekstraktas, žinomas kaip asajų ekstraktas, gaunamas iš Centrinės ir Pietų Amerikos asajų palmių uogų. Ekstrakcijos procesas apima uogų traiškymą, kad gauti tyrę, kuri vėliau šaldžio džiovinimo būdu išdžiovinama, išsaugojant jos bioaktyvias medžiagas. Ekstraktas toliau apdorojamas naudojant tirpiklių ekstrakcijos metodus norimų komponentų, tokių kaip polifenoliai ir flavonoidai, kurie prisideda prie antioksidacinių savybių, izoliavimui. Galutinis produktas yra filtruojamas ir valomas, užtikrinant jo grynumą ir efektyvumą kosmetikos formulėse. Šaltinio medžiaga, asajų uogos, yra turtingos vitaminų, mineralų ir riebalų rūgščių, todėl ekstraktas yra vertingas ingredientas odos priežiūros produktuose dėl jo maitinamųjų ir apsauginių savybių.

Paskirtis ir nauda

Euterpe Oleracea Fruit Extract, žinomas kaip asai uogų ekstraktas, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurias suteikia didelis antocianinų, vitaminų A, C ir E bei mineralų, tokių kaip cinkas ir magnis, kiekis. Šis ekstraktas yra naudojamas kosmetikoje dėl jo gebėjimo neutralizuoti laisvuosius radikalus, kurie prisideda prie odos senėjimo, taip pat dėl uždegimą mažinančių ir odos drėkinimo savybių. Jis padeda apsaugoti odos ląsteles nuo UV spindulių ir teršalų sukeliamo streso, taip pat gali prisidėti prie kolageno gamybos skatinimo, kuris yra svarbus odos elastingumui ir jaunatviškumui išlaikyti.

Saugumo informacija

Euterpe Oleracea vaisių ekstraktas, žinomas kaip asajų (Acai) uogų ekstraktas, yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių ir turtingo vitaminų bei mineralų komplekso, kuris gali padėti apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ekstraktas yra saugus naudoti kaip odos priežiūros ingredientas ir neturi žinomų neigiamų poveikių sveikoje odos būklėje. Nepaisant to, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, Euterpe Oleracea vaisių ekstraktas gali sukelti alergines reakcijas arba jautrumą tam tikriems asmenims, tačiau tokių atvejų pasitaiko retai. Svarbu atkreipti dėmesį į individualų odos jautrumą ir prieš naudojant kosmetiką su šiuo ekstraktu atlikti alergijos testą.

Moksliniai tyrimai

Euterpe Oleracea, žinomas kaip acai uogų ekstraktas, yra vertinamas moksliniuose tyrimuose dėl savo antioksidacinių savybių, kurias lemia didelis antocianinų, polifenolių ir vitaminų A, C bei E kiekis. Įvairūs tyrimai, tokių kaip ‘Journal of Agricultural and Food Chemistry’ ar ‘International Journal of Cosmetic Science’ paskelbti straipsniai, rodo, kad šis ekstraktas gali veiksmingai neutralizuoti laisvuosius radikalus, mažinant odos senėjimo požymius ir užkertant kelią fotodamagei. Be to, Euterpe Oleracea vaisių ekstrakto uždegimą mažinančios ir odos barjerą stiprinančios savybės suteikia potencialą naudoti produktus su šiuo ingredientu odos drėkinimui ir apsaugai. Vadinasi, moksliniai tyrimai patvirtina, kad Euterpe Oleracea vaisių ekstraktas yra perspektyvus ingredientas kosmetikos pramonėje, turintis teigiamą poveikį odos būklei ir išvaizdai.

Tvarumas

Euterpe Oleracea vaisių ekstraktas, plačiai žinomas kaip acai uogų ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosauginių iššūkių. Šio ingrediento išgavimas yra tiesiogiai susijęs su Amazonės atogrąžų miškų ekosistemomis, kur acai palmės natūraliai auga. Nors acai uogų derlius gali būti atliekamas tausojant gamtą ir palaikant vietos bendruomenių ekonomiką, intensyvus ūkininkavimas ir netvarus miškų naudojimas gali sukelti miškų nykimą ir biologinės įvairovės mažėjimą. Perdirbimo procesuose svarbu taikyti atsakingas gamybos praktikas, mažinant cheminių medžiagų naudojimą ir energijos suvartojimą, siekiant minimalizuoti ekstrakto gamybos poveikį aplinkai. Tvarus Euterpe Oleracea vaisių ekstrakto išgavimas ir perdirbimas reikalauja griežtų tvarumo standartų, sertifikavimo ir skaidrumo visoje tiekimo grandinėje, kad būtų išvengta neigiamų pasekmių aplinkai ir užtikrintas atsakingas natūralių išteklių naudojimas.

Reguliavimas

Euterpe Oleracea Fruit Extract – tai iš Acai uogų gautas ekstraktas, kuris kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo saugoti odą nuo laisvųjų radikalų. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimą reglamentuoja Europos Komisijos Reglamentas (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuris nustato, kad visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti įvertinti saugumo požiūriu prieš juos pateikiant rinkai, tačiau Euterpe Oleracea Fruit Extract konkrečiai nėra minimas tarp ribojamų ar draudžiamų medžiagų. Tai reiškia, kad šis ekstraktas gali būti naudojamas kosmetikoje, jeigu jis atitinka bendruosius saugumo reikalavimus ir nėra viršijamas leistinas koncentracijų lygis. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijos šalyse, taikomi panašūs reglamentavimai, kurie leidžia naudoti šį ekstraktą, atsižvelgiant į produktų saugumo vertinimą. Konkrečių leistinų koncentracijų ribų Euterpe Oleracea Fruit Extract atveju nustatyta nėra, tačiau būtina laikytis kiekvienos šalies ar regiono nustatytų kosmetikos produktų sudėties standartų ir reikalavimų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa