Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glycereth-10 PCA Isostearate | Glycereth-10 PCA Isostearate | Gliceretas-10 PCA Izostearatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Glycereth-10 PCA Isostearate yra gaminamas iš glicerolio, palmitino rūgšties ir PCA (pikrato rūgšties) junginio. Procesas vyksta specialiose cheminių reakcijų sąlygose, kurios užtikrina tikslų medžiagų santykį ir reakcijos efektyvumą. Galutinis produktas yra išgrynintas ir išvalytas, siekiant užtikrinti aukštą kokybės lygį. Tai sudėtingas cheminis procesas, reikalaujantis aukštos kvalifikacijos specialistų ir specialių įrenginių.

Paskirtis ir nauda

Glycereth-10 PCA Isostearate pasižymi minkštinamuoju ir odos būklę gerinančiu poveikiu. Tai nejoninis emolientas, galintis padėti sumažinti odos dirginimą ir pagerinti produktų tekstūrą, suteikiant jiems norimą švelnumą ir lengvumą. Be to, šis ingredientas padeda formuoti okliuzinį sluoksnį ant odos paviršiaus, saugantį odą nuo per didelio drėgmės netekimo ir užtikrinantį ilgalaikį hidratacijos efektą. Dėl šių savybių Glycereth-10 PCA Isostearate yra vertinamas formuluojant įvairius odos priežiūros produktus.

Saugumo informacija

Glycereth-10 PCA Isostearate yra mažai dirginantis ir neturi jokio žinomo alergizuojančio poveikio, todėl laikomas pakankamai saugiu naudoti kosmetikos produktuose. Šis ingredientas yra vandenyje neištirpstantis, dėl ko sumažėja tikimybė, kad jis gali sukelti odos poreikį ar sukaupti toksinius produktus. Tačiau visada svarbu atsižvelgti į individualų odos jautrumą ir galimas neigiamas reakcijas, ypač naudojant produktus su didesnėmis šios medžiagos koncentracijomis.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad Glycereth-10 PCA Isostearate gali būti naudingas odos barjero funkcijos stiprinimui, pasižymi švelniu emolientiniu poveikiu ir yra tinkamas jautrios odos produktuose. Ši medžiaga taip pat yra tirpiklis ir emulsiklis, suteikiantis produktams malonias sensorines savybes, o dėl savo lipidų komponentų ji turi sinergišką poveikį su kitais odos priežiūros ingredientais, gerinant jų absorbciją ir efektyvumą. Tačiau Glycereth-10 PCA Isostearate kiekis kosmetikos produktuose turi būti reguliuojamas atsižvelgiant į galimą odos dirginimą, ypač jautriems vartotojams.

Tvarumas

Glycereth-10 PCA Isostearate gamyba ir naudojimas siejasi su tvarumo aspektais. Svarbu atkreipti dėmesį į energijos sąnaudas ir galimus cheminius šalutinius produktus, kurie gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Tvarumo kontekste vertinama ir galutinio produkto biologinio skaidymosi galimybė, tačiau trūksta duomenų apie Glycereth-10 PCA Isostearate skaidumą gamtoje, todėl sunku įvertinti jo ilgalaikį poveikį ekosistemoms.

Reguliavimas

Glycereth-10 PCA Isostearate yra kosmetikos ingredientas, kuriam taikomos Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentavimo direktyvos, įskaitant Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009. Nors ši medžiaga nėra išskirtinai reguliuojama atskiru teisės aktu, ji privalo atitikti bendruosius kosmetikos produktų saugos standartus. Kitose rinkose reguliavimas gali skirtis, tačiau gamintojai privalo laikytis vietinių teisės aktų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa