Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glycereth-26 | Glycereth-26 | Gliceretas-26

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Glycereth-26 yra pagaminamas iš glicerino, kuris gaunamas iš augalinių riebalų, dažniausiai palmių ar kokosų aliejaus, per hidrolizės procesą. Vėliau glicerinas yra chemiškai modifikuojamas, reaguojant su etilenoksidu, kad būtų padidintos jo hidrofilinės savybės.

Paskirtis ir nauda

Glycereth-26 yra drėkinantis ir emolientinis ingredientas, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl gebėjimo efektyviai pritraukti ir išlaikyti drėgmę odos paviršiuje. Jis suteikia odai glotnumą, sumažina šiurkštumo pojūtį ir pagerina produktų konsistenciją. Glycereth-26 ypač vertinamas formulėse, skirtose sausai odai, nes padeda atkurti odos hidrolipidinį sluoksnį ir stiprinti odos barjerą.

Saugumo informacija

Glycereth-26 yra saugus kosmetikos ingredientas, mažai alergizuojantis ir neturintis dirginančio poveikio. Jis nėra komedogeninis, todėl tinkamas naudoti įvairiems odos tipams. Taip pat nėra susijęs su rimtomis odos reakcijomis ar padidėjusia fototoksiškumo rizika.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Glycereth-26 yra efektyvus drėkiklis, taip pat gali veikti kaip tirštiklis ir stabilizatorius kosmetikos formulėse. Dėl mažo alergijos potencialo, šis ingredientas gali būti naudojamas net jautrios odos produktuose.

Tvarumas

Glycereth-26 gamyboje naudojamas glicerolis dažniausiai gaunamas iš augalinių riebalų, tokių kaip sojos ar palmių aliejus. Palmių aliejaus atveju, žaliavos gavyba gali sukelti miškų naikinimą ir biologinės įvairovės mažėjimą, jei nėra užtikrinamas tvarumas. Be to, etoksiliacijos procesas, kurio metu glicerolis konvertuojamas į Glycereth-26, suvartoja energiją ir gali lemti į aplinką išmetamų teršalų atsiradimą.

Reguliavimas

Glycereth-26 naudojimas kosmetikos produktuose Europos Sąjungoje reglamentuojamas pagal Kosmetikos produktų saugos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, nėra specifinių apribojimų šiam ingredientui, tačiau jis turi atitikti bendruosius saugumo reikalavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa