Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glyceryl Polymethacrylate | Glyceryl Polymethacrylate | Glicerilo polimetakrilatas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Glyceryl Polymethacrylate yra sintetinis polimeras, gaminamas iš metakrilinio rūgšties esterio ir glicerino. Šis procesas vyksta polimerizacijos metodu, formuojant polimerinę struktūrą iš monomero molekulių. Siekiant pasiekti norimą polimerizacijos laipsnį, svarbu kontroliuoti temperatūrą ir reakcijos sąlygas. Galutinis produktas gali būti baltos spalvos milteliai arba skystis, priklausomai nuo naudojamos technologijos.

Paskirtis ir nauda

Glyceryl Polymethacrylate dažnai naudojamas kosmetikos produktuose kaip drėkinamasis komponentas ir odos priežiūros formulėse kaip gelio formuotojas, suteikiantis produktams norimą tekstūrą ir viskozitetą. Šis ingredientas pasižymi gebėjimu pritraukti ir išlaikyti drėgmę odoje, padėdamas išlaikyti odos hidrataciją ir elastingumą. Be to, Glyceryl Polymethacrylate gali veikti kaip švelnus odos kondicionierius, pagerindamas odos paviršiaus būklę ir suteikdamas jai lygumą.

Saugumo informacija

Glyceryl Polymethacrylate yra laikomas neirrituojančiu ir nealergizuojančiu ingredientu, o jo molekulinė struktūra neleidžia jam lengvai prasiskverbti į odą, sumažindama sisteminių poveikių riziką. Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) ir kitos reguliavimo institucijos yra pripažinusios šio ingrediento naudojimą kosmetikoje kaip saugų. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į individualų odos jautrumą ir stebėti reakcijas į produktus, kurių sudėtyje yra Glyceryl Polymethacrylate.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Glyceryl Polymethacrylate efektyviai pritraukia ir sulaiko drėgmę odoje, veikdamas kaip humektantas. Be to, šis polimeras naudojamas kaip saugus ir netoksiškas užpildas kosmetikos formulėse, galintis pagerinti produkto tekstūrą ir suteikti ilgalaikį drėkinimo efektą. Nors Glyceryl Polymethacrylate laikomas saugiu naudoti kosmetikoje, mokslininkai toliau tiria jo poveikį odos sveikatai.

Tvarumas

Glyceryl Polymethacrylate yra sintetinės kilmės polimeras, kurio gamybos procesas reikalauja iškastinių išteklių, tokių kaip nafta. Tai kelia tam tikrų aplinkosauginių klausimų dėl neigiamo poveikio aplinkai, įskaitant teršalų emisiją ir ekosistemų pažeidimą. Svarbu užtikrinti saugų ir atsakingą šių medžiagų šalinimą, siekiant sumažinti galimą neigiamą poveikį aplinkai. Taip pat reikia toliau tirti Glyceryl Polymethacrylate biodegradacijos laipsnį, kad būtų galima objektyviai įvertinti jo tvarumą.

Reguliavimas

Glyceryl Polymethacrylate naudojimas kosmetikos produktuose Europos Sąjungoje reglamentuojamas Bendrijos reglamentu Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Nors konkrečios leistinos koncentracijos šiam ingredientui nėra nustatytos, bet koks kosmetikos produkto komponentas privalo atitikti bendrąjį reikalavimą, kad produktas vartotojui neturėtų sukelti pavojaus sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reguliavimo reikalavimai, tačiau dažniausiai jie atitinka tarptautinius kosmetikos saugos standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa