Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride | Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride | Garantinis hidroksipropiltrimonij chloridas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride šaltinis yra gamtinis polimeras guar gum. Proceso pradžioje, iš guar sėklų išgaunamas guar gum, kuris yra pagrindinis šio cheminio junginio komponentas. Toliau, guar gum yra modifikuojamas chemiškai, pridedant propileno oksido ir trimetilamonio grupę, kad būtų gautas galutinis produktas – Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride. Cheminis procesas yra sudėtingas ir reikalauja atitinkamų žaliavų, tačiau rezultatas yra efektyvus ir naudingas kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Guar hidroksipropiltrimonio chloridas – tai katijoninis polimeras, gaunamas iš guar gumos, kuris dėl savo teigiamai įkrautų grupių efektyviai prisijungia prie neigiamai įkrautų plaukų paviršiaus. Ši medžiaga dažniausiai naudojama plaukų priežiūros produktuose, pavyzdžiui, šampūnuose ir kondicionieriuose, nes ji padeda užtikrinti lengvą plaukų iššukavimą, suteikia plaukams glotnumo, švelnumo ir blizgesio. Guar hidroksipropiltrimonio chloridas mažina statinį elektrą, todėl plaukai tampa mažiau linkę prie elektrifikavimo. Šio ingrediento molekulės taip pat gali formuoti apsauginį sluoksnį ant plaukų kutikulos, apsaugodamos juos nuo aplinkos poveikio ir palengvindamos drėgmės išlaikymą plaukų viduje, kas ypač svarbu sausiems ar pažeistiems plaukams.

Saugumo informacija

Guar hidroksipropiltrimonio chloridas yra kosmetikos ingredientas, kuris dažniausiai naudojamas kaip kondicionuojanti medžiaga šampūnuose ir plaukų priežiūros produktuose, siekiant pagerinti plaukų šukuoseną ir suteikti jiems švelnumo. Atlikti dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ingredientas yra saugus odai, nes jis yra mažai alergizuojantis ir turi mažą dirginimo potencialą. Guar hidroksipropiltrimonio chloridas yra vandenyje tirpus ir jis nekaupiasi odoje ar aplinkoje, todėl jo naudojimas kosmetikoje laikomas saugiu. Nepaisant to, retais atvejais gali pasireikšti individualus jautrumas ar alerginės reakcijos, todėl rekomenduojama atidžiai stebėti odos būklę, ypač jei žinoma apie asmeninį jautrumą kosmetikos produktams.

Moksliniai tyrimai

Guar hidroksipropiltrimonio chloridas yra vandenyje tirpus polimeras, gaunamas iš guaro gumos chemiškai modifikuojant, ir plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje, ypač plaukų priežiūros produktuose, kaip kondicionuojanti medžiaga. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad šis ingredientas efektyviai mažina plaukų paviršiaus šiurkštumą, padeda išlyginti plaukų kutikulą ir suteikia plaukams švelnumo bei glotnumo, kuris yra pastebimas tiek vizualiai, tiek lietimui. Dėl teigiamo krūvio, guar hidroksipropiltrimonio chloridas pritraukia neigiamai įelektrintus plaukų paviršius, todėl padeda sumažinti elektrostatinį pūtimą. Nors šis ingredientas laikomas saugiu naudoti kosmetikoje, kai kurie tyrimai atkreipia dėmesį į jo galimą poveikį aplinkai, ypač atsižvelgiant į jo biologinio skaidymosi laipsnį, tačiau šio aspekto tyrimai vis dar yra riboti ir reikalauja papildomų išsamios analizės duomenų.

Tvarumas

Guar hidroksipropiltrimonio chloridas, gautas iš guaro pupelių (Cyamopsis tetragonoloba), yra kondicionuojanti medžiaga, naudojama kosmetikos pramonėje. Šios medžiagos tvarumas susijęs su augalų, iš kurių ji išgaunama, auginimo ir apdirbimo procesais. Guaro pupelės yra augalas, kuris gali augti sausose dirvose, todėl jis mažiau priklausomas nuo intensyvaus laistymo, kas sumažina vandens vartojimą ir potencialią poveikį vandens ištekliams. Be to, guaro pupelių auginimas gali prisidėti prie dirvožemio erozijos mažinimo ir padeda palaikyti biologinę įvairovę. Perdirbant guaro pupelių galima susidurti su cheminių medžiagų naudojimu, kuris gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jei nėra tinkamai valdomas. Todėl svarbu, kad gamybos procesai būtų atliekami atsakingai, laikantis aplinkosaugos standartų ir užtikrinant, kad bet kokie atliekami chemikalai būtų saugiai tvarkomi ir šalinami.

Reguliavimas

Guar hidroksipropiltrimonio chloridas – tai kvaternizuotas guaro dervos polimeras, naudojamas kosmetikoje dėl jo kondicionuojančių savybių, ypač plaukų priežiūros produktuose. Europos Sąjungoje, šis ingredientas reglamentuojamas Kosmetikos reglamentu (EC) No 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų naudojimui. Nors šis reglamentas nenustato konkrečios maksimalios leistinos koncentracijos Guar hidroksipropiltrimonio chloridui, jis privalo atitikti bendruosius saugos reikalavimus, o jo naudojimas turi būti pagrįstas saugumo įvertinimu. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Valstijose, šis ingredientas taip pat leidžiamas naudoti kosmetikoje ir yra reguliuojamas JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA), tačiau konkrečių apribojimų vartojimui taip pat nenustatyta. Taigi, nors yra bendrų reglamentų dėl kosmetikos produktų saugumo, specifiniai kiekiai ar koncentracijos limitai Guar hidroksipropiltrimonio chloridui nėra nustatyti nei ES, nei kitose didelėse rinkose.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa