Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrolyzed Soy Protein | Hydrolyzed Soy Protein | Hidrolizuotas sojos baltymas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas hidrolizuotas sojos baltymas gaunamas iš sojos pupelių. Proceso pradžioje sojos pupelės yra sumalamos į miltelius, o tada iš jų išgaunamas sojos aliejus. Šis aliejus tada yra hidrolizuojamas, naudojant vandenį ir fermentacijos procesą, kuris skaido baltymus į mažesnes molekules. Šis procesas leidžia išgauti hidrolizuotą sojos baltymą, kuris yra lengviau įsisavinamas odos ir plaukų priežiūros produktuose. Chemiškai, hidrolizuotas sojos baltymas yra sudarytas iš amino rūgščių grandinių, kurios suteikia drėkinamąsias ir maitinančias savybes.

Paskirtis ir nauda

Hidrolizuotas sojos baltymas, naudojamas kosmetikos pramonėje, pasižymi savybėmis, kurios teigiamai veikia odos ir plaukų būklę. Šis ingredientas yra gautas chemiškai skaidant sojos baltymus iki mažesnių peptidų ir aminorūgščių, kurie lengviau prasiskverbia į odą ir plaukų struktūrą. Odos priežiūros produktuose hidrolizuotas sojos baltymas padeda išlaikyti drėgmę, stiprina odos barjerą ir mažina uždegiminius procesus, dėl ko oda tampa elastingesnė ir lygesnė. Plaukų priežiūros srityje šis ingredientas yra vertinamas dėl gebėjimo atkurti plaukų struktūrą, suteikti jiems papildomo tūrio, elastingumo ir žvilgesio, taip pat apsaugoti plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio ir cheminių žalos veiksnių.

Saugumo informacija

Hidrolizuotas sojos baltymas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra vertinamas dėl savo drėkinamųjų ir kondicionuojančių savybių. Nors šis ingredientas paprastai laikomas saugiu ir nesukelia dirginimo daugumai vartotojų, yra atvejų, kai asmenys gali patirti alergines reakcijas, ypač jei yra alergija sojai. Be to, hidrolizuoto sojos baltymo molekulės yra pakankamai mažos, kad galėtų prasiskverbti į odą, todėl būtina atlikti išsamius testus, siekiant įsitikinti, kad produktas neturi estrogenų pavyzdžių, kurie gali paveikti hormonų balansą. Vis dėlto, esant tinkamam naudojimui ir atsižvelgiant į individualų vartotojų jautrumą, hidrolizuotas sojos baltymas yra vertinamas kaip saugus kosmetikos sudedamoji dalis, atitinkanti visus reikiamus saugumo standartus.

Moksliniai tyrimai

Hidrolizuotas sojos baltymas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra žinomas dėl savo odą kondicionuojančių savybių, kurios yra patvirtintos moksliniais tyrimais. Šis ingredientas išgautas iš sojos baltymų, kurie yra suskaidyti į mažesnes peptidų ir amino rūgščių grandines. Mokslinėje literatūroje pabrėžiama, kad hidrolizuotas sojos baltymas gali padėti pagerinti odos drėgmės palaikymą ir elastingumą, kadangi jis stiprina odos barjerinę funkciją ir skatina kolageno bei hialurono rūgšties sintezę. Atlikti tyrimai taip pat rodo, kad šis ingredientas yra švelnus ir mažai alergizuojantis, todėl tinka net jautriai odai. Yra atlikta tyrimų, kurie analizavo hidrolizuoto sojos baltymo antioksidacines savybes ir gebėjimą neutralizuoti laisvuosius radikalus, mažinant UV spindulių ir aplinkos teršalų poveikį odai.

Tvarumas

Hidrolizuotas sojų baltymas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra gaminamas iš sojų pupelių, kurie yra vienas iš plačiausiai auginamų augalų pasaulyje, todėl jų prieinamumas yra didelis. Tačiau sojų auginimas ne visada yra tvarus, kadangi intensyvi žemdirbystė gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, pavyzdžiui, miškų naikinimas siekiant išplėsti žemės ūkio plotus, dirvožemio erozija ir biologinės įvairovės mažėjimas. Be to, sojų baltymų hidrolizės procesas reikalauja vandens ir energijos sąnaudų, taip pat gali susidaryti šalutiniai produktai, turintys įtakos aplinkosaugai. Vis dėlto, hidrolizuoti sojų baltymai gali būti laikomi palyginti tvariu ingredientu, jeigu sojos auginamos atsakingai, pavyzdžiui, naudojant ekologišką ūkininkavimą ir užtikrinant, kad baltymų apdorojimo procesai būtų energijos efektyvūs bei mažai atliekų generuojantys.

Reguliavimas

Hidrolizuotas sojos baltymas (Hydrolyzed Soy Protein) yra dažnai naudojamas kosmetikos ingredientas, kuris yra reglamentuojamas Europos Sąjungoje pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinantį, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. ES šiuo reglamentu nustatyti konkretūs reikalavimai dėl kosmetikos produktų saugumo, įskaitant ingredientų naudojimą. Šis ingredientas yra įtrauktas į Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų duomenų bazę (CosIng), kurioje pateikiamas jo panaudojimas ir galimi apribojimai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijoje, reguliavimas gali skirtis, priklausomai nuo vietinių įstatymų ir reglamentų, tačiau tarptautinėje praktikoje bendrai siekiama užtikrinti ingredientų saugumą ir efektyvumą, remiantis moksliniais tyrimais ir toksikologiniais vertinimais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa