Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrolyzed Wheat Protein | Hydrolyzed Wheat Protein | Hidrolizuotas kviečių baltymas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas hidrolizuotas kviečių baltymas gaminamas iš kviečių grūdų. Pradžioje kviečių grūdai yra malti į miltelius, sumaišomi su vandeniu, kad būtų gautas kviečių baltymų ekstraktas. Šis ekstraktas yra tada apdorojamas hidrolizės procesu, kuris suskaido baltymus į mažesnes molekules, palengvinant jų įsisavinimą odos ląstelėse. Galutinis hidrolizuoto kviečių baltymo produktas yra turtingas aminorūgščių, vitaminų ir mineralų šaltinis, kuris naudojamas kosmetikos gamyboje dėl savo drėkinančių ir maitinančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Hidrolizuotas kviečių baltymas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra žinomas dėl savo gebėjimo prasiskverbti į plaukų kutikulą ir padidinti jų drėgmės palaikymo galimybes, taip pat stiprinti ir kondicionuoti plaukus. Šio ingrediento molekulinė struktūra leidžia jam sukurti apsauginę plėvelę ant plaukų paviršiaus, mažinant trūkumą ir padidinant blizgesį. Be plaukų priežiūros, hidrolizuotas kviečių baltymas taip pat naudojamas odos priežiūros produktuose, nes jis padeda išlaikyti odos elastingumą ir tvirtumą, taip pat prisideda prie odos drėkinimo.

Saugumo informacija

Hidrolizuotas kviečių baltymas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo prisotinti odą drėgme ir padėti palaikyti jos elastingumą, dažniausiai yra laikomas saugiu odos priežiūros ingredientu. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog asmenys, turintys alergiją kviečiams ar celiakiją, gali patirti odos jautrumą ar alergines reakcijas, todėl jiems rekomenduojama vengti produktų, kuriuose yra šis baltymas. Atlikus dermatologinius testus, nustatyta, kad hidrolizuotas kviečių baltymas neturi dirginančio poveikio sveikai odai, todėl jis gali būti naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse. Prieš įtraukiant šį ingredientą į kosmetikos produktus, atliekami griežti saugumo vertinimai, siekiant užtikrinti, kad jis neturėtų žalingo poveikio vartotojo odai.

Moksliniai tyrimai

Hidrolizuoti kviečių baltymai – tai kosmetikos pramonėje plačiai naudojamas ingredientas, kuris gali padėti pagerinti odos ir plaukų būklę dėl savo gebėjimo pritraukti ir išlaikyti drėgmę. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad šis ingredientas veikia kaip humektantas, kuris prisideda prie odos drėkinimo ir elastingumo, taip pat gali sumažinti plaukų lūžinėjimą ir padidinti jų švelnumą. Hidrolizuoti kviečių baltymai yra gaunami per baltymų iš kviečių hidrolizės procesą, kur metu didelės baltymų molekulės yra skaidomos į mažesnes peptidų grandines, todėl jos gali lengviau prasiskverbti į plaukų kutikulą ar odos barjerą. Šiame procese išlaikomos esminės amino rūgštys, kurios yra svarbios odos ir plaukų atstatymui bei stiprinimui. Be to, kai kurie tyrimai atskleidžia, kad hidrolizuoti kviečių baltymai gali turėti antioksidacinių savybių, apsaugančių odą nuo laisvųjų radikalų žalos.

Tvarumas

Hidrolizuotas kviečių baltymas – tai kosmetikos pramonėje naudojamas ingridientas, gaunamas per natūralių kviečių baltymų skaidymą. Perdirbant kviečius į hidrolizuotus baltymus, svarbu atsižvelgti į energijos sąnaudas ir šalutinių produktų tvarkymą, kad būtų sumažintas galimas neigiamas poveikis aplinkai. Energetiškai efektyvios technologijos ir atliekų perdirbimas gali padėti sumažinti šio ingridiento gamybos pėdsaką, tačiau tikslios gamybos įtakos aplinkai vertinimas reikalauja išsamios gyvavimo ciklo analizės.

Reguliavimas

Hidrolizuoti kviečių baltymai (Hydrolyzed Wheat Protein) kosmetikoje naudojami dėl jų gebėjimo pritraukti drėgmę ir padidinti odos bei plaukų elastingumą. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimas reglamentuojamas Kosmetikos produktų reglamentu, kuriame nurodoma, kad visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti įtraukti į INCI sąrašą ir įvertinti dėl jų saugumo. Nors konkrečių ribojimų hidrolizuotiems kviečių baltymams nėra nustatyta, gamintojai privalo užtikrinti, kad visi kosmetikos produktai, kuriuose jie yra, būtų saugūs vartotojui. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose, FDA reguliuoja kosmetikos ingredientų saugumą, bet nustatytų specifinių apribojimų hidrolizuotiems kviečių baltymams nėra, tik bendras reikalavimas, kad produktai neturėtų būti kenksmingi vartotojams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa