Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Iris Versicolor Extract | Blue Flag Iris Extract | Šviesiai mėlynoji vėdryno ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Šviesiažiedės irisų ekstraktas gaminamas iš šviesiažiedės iriso (Iris Versicolor) šaknų. Džiovintos šaknys sumalamos į miltelius ir ekstrahuojamos etanolio ar vandens tirpikliais. Gautos medžiagos valomos filtracijos ir garinimo būdu, siekiant išlaikyti naudingus komponentus. Cheminė analizė parodo ekstrakte esančius flavonoidus, taninus ir iridoidus, kurie suteikia antioksidacines ir priešuždegimines savybes. Gamybai būtinas temperatūros ir slėgio kontrolė.

Paskirtis ir nauda

Iris Versicolor Extract gautas iš varinės iriso šaknų ir rizomų, pasižymi odos priežiūros savybėmis. Jis veikia kaip antioksidantas, mažindamas odos pažeidimą ir skatindamas drėkinimą. Taip pat reguliuoja sebumo gamybą, todėl tinka riebiai odai. Jis taip pat turi raminamąjį poveikį jautriai odai.

Saugumo informacija

Iris Versicolor Extract, naudojamas kosmetikoje dėl savo savybių, gali sukelti odos dirginimą ar alergines reakcijas, ypač jautriai odai. Rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu. Tyrimai apie jo saugumą yra riboti.

Moksliniai tyrimai

Iris Versicolor Extract turi antioksidacines ir priešuždegimines savybes, kurios apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir padeda mažinti uždegimą. Jo efektyvumas kosmetikoje vis dar nėra visiškai ištirtas, todėl reikalingi papildomi tyrimai.

Tvarumas

Iris Versicolor Extract naudojamas kosmetikoje dėl savo savybių, tačiau svarbu užtikrinti jo tvarumą. Ekstrakto gavyba turi būti atliekama atsakingai, kad būtų išsaugota biologinė įvairovė. Svarbu taikyti aplinkai nekenksmingas technologijas ir rūpintis energijos sąnaudų efektyvumu.

Reguliavimas

Iris Versicolor Extract naudojamas kosmetikoje pagal ES reglamentus, kad būtų užtikrintas vartotojų saugumas. Kiekvienas produktas su šiuo ekstraktu turi praeiti saugumo įvertinimą. Ingredientas turi būti tinkamai pažymėtas ant produkto etiketės ir atitikti tarptautinius kosmetikos ingredientų standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa