Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Juniperus Communis Fruit Oil | Juniper Berry Oil | Ežiuolių vaisių aliejus

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kadagio vaisių aliejus, žinomas kaip kadagyno uogų aliejus, gaunamas iš Kadagio (Juniperus Communis) augalo uogų garų distiliacijos būdu. Pagrindinės jo cheminės sudedamosios dalys yra alfa-pinenas, mircenas ir limonenas, suteikiančios aromatingųjų ir terapinių savybių. Aliejus būna bespalvis arba šviesiai geltonas, su gaiviu medienos aromatu. Dėl didelės aktyviųjų junginių koncentracijos, jis dažnai naudojamas odos priežiūros produktuose.

Paskirtis ir nauda

Kadagių vaisių aliejus vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antiseptinių, priešuždegiminių ir odos tonizuojančių savybių. Jis padeda mažinti odos paraudimą ir uždegimą, naudojamas kaip natūralus odos valymo ir detoksikacijos komponentas. Turi diuretikų savybių, prisideda prie celiulito mažinimo ir stiprina odos apsaugines funkcijas bei palaiko jos elastingumą. Taip pat naudojamas parfumerijoje ir aromaterapijoje dėl gaivaus, medienos aromato.

Saugumo informacija

Kadagio uogų aliejus (Juniperus Communis Fruit Oil) yra įvertintas kaip saugus kosmetikos ingredientas, kai naudojamas rekomenduojamose koncentracijose. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kai kuriems žmonėms gali sukelti alergines reakcijas, todėl reikėtų vengti per didelio jo kiekio naudojimo. Esant tinkamam naudojimui ir koncentracijai, aliejus laikomas saugiu ir naudingu odos priežiūros produktuose.

Moksliniai tyrimai

Kadagio uogų aliejus vertinamas dėl antibakterinių, priešuždegiminių ir odą tonizuojančių savybių. Moksliniai tyrimai rodo jo veiksmingumą slopinant bakterijas ir stiprinant odos barjerą bei drėkinant odą. Antioksidacinės savybės gali padėti mažinti laisvųjų radikalų sukeltą žalą ir lėtinti odos senėjimą. Būtina atlikti daugiau žmogaus klinikinių tyrimų, kad būtų galima įvertinti aliejaus efektyvumą ir saugumą.

Tvarumas

Kadagio vaisių aliejus naudojamas kosmetikoje dėl aromaterapinių ir odą puoselėjančių savybių, tačiau jo išgavimo procesas gali turėti neigiamą poveikį ekosistemoms. Tvariai valdomi kadagynai ir atsakingas aliejaus išgavimas gali sumažinti neigiamą aplinkos poveikį. Svarbu laikytis griežtų aplinkosaugos standartų ir užtikrinti aliejaus gamybos ciklo tvarumą.

Reguliavimas

Kadagio vaisių aliejus griežtai reglamentuojamas Europos Sąjungoje pagal ES kosmetikos reglamentą Nr. 1223/2009. Visi kosmetikos produktai turi būti saugūs vartotojui, todėl kadagio vaisių aliejus, kaip ir kiti ingredientai, turi būti įvertintas dėl galimos toksinės poveikio ir alergiškumo rizikos. Būtina sekti atnaujinimus ir rekomendacijas, teikiamas atsakingų institucijų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa