Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Laminaria Digitata Extract | Brown algae | Bruknių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Laminaria Digitata ekstrakto šaltinis yra jūros dumblių rūšis, kuri gausiai paplitusi Atlanto vandenyno regione. Ekstraktas gaunamas iš šių dumblių dėl jų turtingo sudėtingo cheminio sudėties, kuris suteikia daugybę naudingų savybių odai. Proceso metu naudojami specialūs ekstrakcijos metodai, kurių metu iš dumblių išgaunami aktyvūs komponentai. Cheminiai procesai, tokie kaip hidrolizė arba fermentacija, taip pat gali būti taikomi siekiant išgauti reikiamus junginius. Šie sudėtingi procesai leidžia išgauti aukštos kokybės Laminaria Digitata ekstraktą, kuris yra vertinamas dėl savo odos priežiūros savybių.

Paskirtis ir nauda

Laminaria Digitata Extract, išgautas iš šiaurinių vandenynų dumblių Laminaria digitata, yra vertingas kosmetikos komponentas dėl savo turtingos mineralų, vitaminų ir aminorūgščių sudėties, kurios efektyviai veikia odos būklę ir atjauninimą. Šis ekstraktas pasižymi intensyviomis hidratuojančiomis savybėmis, padeda išlaikyti odos drėgmės balansą, tuo pačiu stiprina odos barjerinę funkciją. Antioksidacinės Laminaria Digitata savybės saugo odos ląsteles nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip UV spinduliai ir tarša, sukeltos oksidacinės žalos, o tai yra svarbu odos senėjimo prevencijai. Be to, šiame ekstrakte esančios biologiškai aktyvios medžiagos skatina kolageno sintezę, pagerindamos odos elastingumą ir sumažindamos smulkias raukšleles. Dėl šių priežasčių Laminaria Digitata ekstraktas yra vertinamas formuluojant įvairius odos priežiūros produktus, ypač skirtus sausai, brandžiai ar pažeistai odai atkurti.

Saugumo informacija

Laminaria Digitata ekstraktas, dar žinomas kaip jūros dumblių ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo maitinamųjų savybių, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į jo saugumą odai. Šis ingredientas dažniausiai laikomas saugiu ir neturi žinomų stiprių alergenų, o tai reiškia, kad alerginės reakcijos pasitaiko retai. Remiantis tyrimais, Laminaria Digitata ekstraktas yra ne tik saugus, bet ir naudingas odai, nes turi antioksidacinių savybių ir gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Vis dėlto, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos komponentas, jis gali sukelti individualų netoleravimą ar jautrumą, todėl prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu, ypač žmonėms su jautria oda, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą.

Moksliniai tyrimai

Laminaria Digitata ekstraktas, gautas iš dumbliai priklausančių Laminaria Digitata, tyrinėjamas mokslininkų dėl jo potencialo kosmetikos pramonėje, visų pirma kaip antioksidantas, drėkinamasis komponentas ir odos būklės gerinimo priemonė. Moksliniuose tyrimuose atskleidžiama, kad šis ekstraktas turtingas vitaminų, mineralų ir amino rūgščių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų, stimuliuoja kolageno sintezę ir tokiu būdu gali prisidėti prie odos elastingumo bei tvirtumo išlaikymo. Be to, Laminaria Digitata yra įvertintas kaip efektyvus hidratantas, kuris gali padėti išlaikyti odos drėgmės balansą. Nors šių teiginių patvirtinimas reikalauja tolesnių išsamų ir kontroliuojamų klinikinių tyrimų, preliminarūs duomenys rodo, kad Laminaria Digitata ekstraktas gali turėti teigiamą poveikį odos sveikatai ir yra perspektyvus ingredientas kosmetikos produktų formulėse.

Tvarumas

Laminaria Digitata ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra išgaunamas iš rūšiai priklausančių dumbliaų, kurie natūraliai auga šaltuose Atlanto vandenyno pakrantės regionuose. Šios medžiagos tvarumas priklauso nuo atsakingo ir reguliuojamo augalų derliaus nuėmimo, siekiant išvengti jūrų ekosistemų išsekimo ir biologinės įvairovės mažėjimo. Renkant Laminaria Digitata, svarbu laikytis tvarių žvejybos metodų, kurie nekenkia jūrų dugnui ir aplinkiniams organizmams, bei užtikrina, kad populiacijos atsinaujinimo greitis viršytų naudojimo tempą. Apdirbimo procese taip pat turėtų būti taikomos aplinką tausojančios technologijos, mažinant cheminių medžiagų naudojimą ir atliekų kiekį, kad būtų minimizuotas poveikis aplinkai. Tvarus Laminaria Digitata išgavimas ir perdirbimas yra būtinas ne tik dėl ekologinių priežasčių, bet ir norint išlaikyti ingrediento kokybę ir efektyvumą kosmetikos produktuose.

Reguliavimas

Laminaria Digitata Extract, gaunamas iš jūros dumblių Laminaria digitata, Europos Sąjungoje kaip kosmetikos ingredientas reguliuojamas atsižvelgiant į Bendrąją kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs vartotojų sveikatai, kai jie naudojami pagal paskirtį, įskaitant numatomą ilgalaikį poveikį. Nors konkrečių apribojimų Laminaria Digitata Extract kiekiui kosmetikoje ES teisės aktuose nėra nustatyta, svarbu paminėti, kad bet kurio kosmetikos produkto sudėtyje esantys ingredientai privalo atitikti geros gamybos praktiką ir būti įtraukti į produktų saugumo vertinimo ataskaitą. Kitose rinkose, tokiuose kaip JAV ar Azija, reglamentavimas gali skirtis, tačiau dažnai remiasi panašiais saugumo kriterijais, kuriuos nustato atitinkamos sveikatos priežiūros arba vartotojų saugos institucijos.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa