Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Lycium Chinense Fruit Extract | Goji Berry Extract | Kiniškoji beržinė uoga ekstraktas

Kategorija

Antioksidantai

Šaltinis

Lycium Chinense vaisių ekstraktas, arba kitaip vadinamas goji uogų ekstraktu, gaunamas iš Lycium Chinense augalo vaisių. Ekstrahavimo procese džiovinti vaisiai sutrinami į miltelį, iš kurio ekstrahuojamos fitocheminės medžiagos naudojant etanolį. Toliau ekstraktas valomas per filtraciją ir garinimą, siekiant pašalinti priemaišas ir sutelkti aktyviasias sudedamąsias dalis. Cheminė analizė atskleidžia įvairių bioaktyvių junginių, tokių kaip polisacharidai, flavonoidai ir vitaminai, buvimą, kurie suteikia ekstraktui antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių.

Paskirtis ir nauda

Lycium Chinense Fruit Extract yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir sulėtina senėjimo procesus. Polisacharidai padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir skatina kolageno sintezę, todėl oda išlieka elastinga ir tvirta. Šis ekstraktas taip pat turi uždegimą mažinančių savybių, todėl jis naudojamas produktuose, skirtuose jautriai ar sudirgusiai odai gydyti. Be to, manoma, kad Lycium Chinense Fruit Extract veikia kaip natūralus UV filtras, suteikiantis papildomą apsaugą nuo saulės spindulių.

Saugumo informacija

Lycium Chinense Fruit Extract yra plačiai naudojamas kosmetikos formulėse dėl savo antioksidacinių savybių ir laikomas saugiu ingredientu odai. Jo pagrindinis poveikis – apsauga nuo laisvųjų radikalų, kurie gali prisidėti prie senėjimo procesų. Nėra žinoma apie didesnio jautrumo ar alerginių reakcijų atvejus dėl šio ekstrakto naudojimo. Taip pat nėra žinoma apie jokius šalutinius poveikius ar draudimus naudoti šį ingredientą dėl jo kenksmingumo odai.

Moksliniai tyrimai

Lycium Chinense Fruit Extract yra tiriamas dėl savo potencialių odos priežiūros savybių, įskaitant antioksidacinius, uždegimą mažinančius ir odos senėjimą lėtinančius efektus. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas gali padėti apsaugoti odos ląsteles nuo UV spindulių sukeltos žalos ir stiprinti odos barjerą bei skatinti kolageno sintezę, dėl ko oda tampa elastingesnė ir atrodo jaunesnė. Šie moksliniai atradimai pabrėžia Lycium Chinense Fruit Extract svarbą kuriant odos priežiūros formulės.

Tvarumas

Lycium Chinense vaisių ekstraktas naudojamas kosmetikoje dėl savo antioksidacinių savybių, o jo tvarumas prasideda nuo atsakingo žaliavų išgavimo. Tvaraus išgavimo praktikos apima ekologišką ūkininkavimą, kuris neleidžia naudoti kenksmingų pesticidų ar trąšų, taip išvengiant dirvožemio ir vandens taršos bei neigiamo poveikio biologinei įvairovei. Perdirbimo metu taip pat svarbu užtikrinti, kad energijos suvartojimas ir atliekų tvarkymas būtų efektyvus ir mažai teršiantis aplinką. Tvari Lycium Chinense vaisių ekstrakto gamyba reikalauja atidžiai stebėti visą grandinę, pradedant nuo ekologiško augalo užauginto iki galutinio produkto, kuris atitinka aukščiausius aplinkosaugos standartus.

Reguliavimas

Lycium Chinense Fruit Extract, kosmetikos pramonėje naudojamas dėl antioksidacinių savybių, turi būti įvertintas dėl saugumo prieš patekant į rinką ir įrašytas į kosmetikos produktų sudėtį. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimą reglamentuoja ES kosmetikos reglamentas, nustatantis saugumo reikalavimus. Nacionaliniai reglamentai kitose rinkose taip pat gali taikyti papildomus reikalavimus, bet šiuo metu specifinių ribojimų šiam ekstraktui nėra įvesta.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa