Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Magnesium Chloride | Magnesium Chloride | Magnio chloridas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Magnio chloridas, kosmetikos ingredientas, yra gaminamas iš jūros vandens arba druskos ežerų. Proceso pradžioje, jūros vanduo arba druskos ežerai yra išgarinami, paliekant tik druską. Toliau, magnio chloridas yra išgryninamas per cheminį procesą, kuriame naudojami įvairūs filtravimo ir kristalizavimo metodai. Galutinis produktas yra baltos spalvos kristalinė medžiaga, turinti aukštą magnio chlorido koncentraciją. Šis ingredientas yra plačiai naudojamas kosmetikoje dėl savo savybių odai, tačiau jo gaminimo procesas yra sudėtingas ir reikalauja tikslumo bei specializuotos įrangos.

Paskirtis ir nauda

Magnio chloridas kosmetikoje naudojamas dėl jo higroskopinių savybių, tai yra, gebėjimo pritraukti ir išlaikyti drėgmę, kas padeda palaikyti odos hidrataciją. Be to, magnio chloridas veikia kaip koaguliantas, padedantis stabilizuoti emulsijas, užtikrinant kosmetikos produkto tekstūros vientisumą. Magnis yra esminis mineralas, prisidedantis prie odos ląstelių regeneracijos ir energijos gamybos procesų, todėl magnio chlorido buvimas kosmetikoje gali padėti atkurti odos mineralų pusiausvyrą ir pagerinti odos funkcionavimą. Taip pat šis ingredientas gali veikti kaip antiseptikas, mažindamas bakterijų augimą ant odos paviršiaus ir sumažindamas uždegimo riziką.

Saugumo informacija

Magnio chloridas, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip mineralinis priedas, yra žinomas dėl savo higroskopinių savybių, kurios padeda išlaikyti odos drėgmę. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad magnio chloridas paprastai yra gerai toleruojamas ir nesukelia dirginimo ar alerginių reakcijų daugumai odos tipų, tačiau gali sukelti individualů jautrumą asmenims. Jis yra laikomas nekomedogeniniu, todėl neturėtų sukelti porų užsikimšimo ar spuogų atsiradimo. Magnio chlorido koncentracija kosmetikos produktuose paprastai atitinka saugos standartus, mažindama galimybę odos pažeidimams atsirasti. Rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant naują produktą.

Moksliniai tyrimai

Magnio chloridas (MgCl2) yra mineralas, kuris dėl savo higroskopinių savybių plačiai taikomas kosmetikos pramonėje. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad magnio chloridas gali padėti stabilizuoti odos drėgmės lygį, mažinti uždegimus ir pagerinti odos barjerą. Pavyzdžiui, 2017 m. atliktas tyrimas parodė, kad magnio chlorido tepalas gali sumažinti sausos ir niežtinčios odos simptomus pacientams, sergantiems atopiniu dermatitu. Magnio jonai dalyvauja odos ląstelių funkcijose, proteino sintezėje ir ląstelių proliferacijoje, svarbiai prisidedant odos regeneracijai. Tačiau per didelė magnio chlorido koncentracija gali sukelti odos dirginimą, todėl reikia atidžiai dozuoti jo kiekį kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Magnio chloridas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra mineralinė medžiaga, išgauta iš jūrų ir ežerų druskos nuosėdų arba per geoterminius procesus. Šios medžiagos išgavimo procesas turi įtakos aplinkai, todėl svarbu valdyti jį atsakingai. Palyginti su kitais ingredientais, magnio chloridas laikomas mažiau kenksmingu aplinkai, jeigu jo išgavimo ir perdirbimo procesai vyksta laikantis tvarumo principų ir aplinkosauginių reglamentų. Tačiau reikia atsižvelgti į energijos sąnaudas ir išmetamų teršalų kiekį.

Reguliavimas

Magnio chloridas kosmetikoje reglamentuojamas Europos Sąjungos reglamentais, užtikrinančiais produktų saugumą. Kosmetikos reglamentas nustato bendrus saugumo kriterijus, kuriuos turi atitikti visi kosmetikos produktai, kad būtų išvengta žalos vartotojams. Nors konkrečių ribinių verčių magnio chloridui kaip ingredientui nėra nustatyta, jo panaudojimas turi atitikti saugumo standartus ir draudimus naudoti kenksmingas medžiagas. Į rinkas, kuriose taikomi skirtingi reglamentai, produktai turi atitikti kiekvienos šalies nustatytus saugumo standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa