Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Melaleuca Alternifolia Leaf Extract | Tea Tree Leaf Extract | Australijos arbatmedžio lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Melaleuca Alternifolia Lapų Ekstraktas, arba arbatmedžio aliejus, yra gaminamas iš Melaleuca alternifolia medžio lapų. Ekstrakcijos procesas apima šviežių lapų garų distiliaciją, kurie yra nuimami iš subrendusių medžių. Lapai yra susmulkinami, kad būtų išlaisvintas eterinis aliejus, kuris po to yra perdirbamas garų distiliacija, kad būtų atskirtas nuo vandens ir kitų priemaišų. Gaunamas aliejus yra toliau apdorojamas, kad būtų gautas koncentruotas ekstraktas, turtingas terpinen-4-olu ir kitomis naudingomis medžiagomis. Cheminėje sudėtyje yra identifikuota daugiau nei 100 skirtingų komponentų, įskaitant monoterpinus, seskviterpinus ir alkoholius. Šis ekstraktas yra žinomas dėl savo antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, todėl jis yra populiari sudedamoji dalis odos priežiūros produktuose.

Paskirtis ir nauda

Melaleuca alternifolia lapų ekstraktas, arba australinio čiobrelio ekstraktas, yra vertinamas dėl savo antimikrobinių ir antiseptinių savybių, kurios yra itin naudingos odos priežiūros produktuose. Šis natūralus ingredientas padeda kovoti su bakterijomis, grybais bei virusais, todėl dažnai randamas produktuose, skirtuose spuogų ar kitų odos uždegimų gydymui. Ekstraktas gali padėti sumažinti uždegimą ir ramina sudirgusią odą, suteikdamas gydomąjį ir raminamąjį poveikį. Dėl šių savybių Melaleuca alternifolia lapų ekstraktas yra ypač vertingas formuluojant produktus, skirtus probleminei ar jautriai odai, taip pat naudojamas kaip natūralus konservantas kosmetikoje.

Saugumo informacija

Melaleuca alternifolia lapų ekstraktas, dažniausiai žinomas kaip teatromedžio aliejus, yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antimikrobinių savybių. Jo saugumas odai priklauso nuo koncentracijos ir individualaus odos jautrumo. Nors mažose koncentracijose šis ekstraktas yra laikomas saugiu, didesnės koncentracijos gali sukelti odos dirginimą ar alergines reakcijas, ypač jautriai odai. Be to, teatromedžio aliejus gali būti fototoksiškas, todėl padidina odos jautrumą saulės spinduliams ir gali sukelti odos pažeidimus esant tiesioginiam saulės poveikiui. Dėl šios priežasties svarbu atkreipti dėmesį į produkto naudojimo instrukcijas ir vengti ilgalaikio saulės poveikio naudojant produktus su melaleuca alternifolia lapų ekstraktu.

Moksliniai tyrimai

Melaleuca alternifolia lapų ekstraktas yra plačiai tyrinėtas dėl savo antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, kurios suteikia potencialą naudoti kosmetikoje kaip odą puoselėjantį ingredientą. Moksliniai tyrimai patvirtina, kad šis ekstraktas gali efektyviai slopinti bakterijų augimą ir mažinti uždegiminius procesus odoje. Atlikus klinikinius tyrimus, nustatyta, kad Melaleuca alternifolia lapų ekstraktas gali padėti gydyti lengvas iki vidutinio sunkumo aknes, sumažinti spuogų skaičių ir pagerinti odos būklę. Taip pat pastebėta, kad šis ekstraktas veiksmingas kovojant su mikroorganizmais, kurie gali sukelti odos infekcijas, todėl jis gali būti naudojamas kaip natūralus konservantas kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Melaleuca alternifolia lapų ekstraktas yra vertinamas dėl savo antimikrobinių savybių kosmetikos pramonėje, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosauginių klausimų. Šios medžiagos išgavimas yra susijęs su specifinio augalo, augančio Australijoje, auginimu ir lapų distiliavimu. Tvariosios žemdirbystės praktikos yra būtinos norint užtikrinti, kad šio ingrediento gamyba neturėtų žalingo poveikio aplinkai. Perdirbimo procesas, kurio metu išgaunamas aliejus, reikalauja energijos ir resursų, todėl svarbu, kad šis procesas būtų kuo efektyvesnis ir mažiau terštų aplinką, siekiant sumažinti ekstrakto pėdsaką ekosistemose. Sertifikavimas gali padėti vartotojams rinktis produktus, kurių ingredientai buvo gauti tvariai, taip mažinant neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, žinomas kaip Australijos arbatmedžio ekstraktas, yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antimikrobinių savybių, tačiau jo panaudojimas Europos Sąjungoje yra reglamentuotas. Pagal ES kosmetikos reglamentą, visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti įvertinti dėl saugumo prieš juos leidžiant naudoti rinkoje, o Melaleuca Alternifolia Leaf Extract kaip ingredientas yra įtrauktas į CosIng duomenų bazę. Nors konkrečių ribojamųjų kiekių šiam ekstraktui ES teisės aktuose nenurodoma, gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai atitiktų bendruosius saugos reikalavimus. Kitose rinkose taip pat galioja savos taisyklės ir rekomendacijos, todėl eksportuojant produktus būtina atsižvelgti į kiekvienos šalies standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa