Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Mentha Viridis Extract | Spearmint Extract | Žalioji mėta ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Mentha Viridis ekstraktas, arba kitaip vadinama žalia mėta, yra išgaunamas iš Mentha Viridis augalo lapų. Ekstrakto cheminės sudedamosios dalys yra karvonas ir limonenas, suteikiančios jam antioksidacines ir antimikrobines savybes. Ekstraktas yra apdorojamas siekiant sutelkti jo aktyvias medžiagas, kurios naudojamos kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Mentha Viridis ekstraktas yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo gaivinančių, raminančių, ir antiseptinių savybių. Jis naudojamas odos valymo produktuose, siekiant sumažinti bakterijų augimą ir spuogų atsiradimą. Taip pat padeda raminti sudirgusią odą ir suteikia švytėjimo bei gyvybingumo.

Saugumo informacija

Mentha Viridis ekstraktas gali sukelti odos jautrumą ar alergines reakcijas, ypač jautriai ar pažeistai odai. Tai susiję su mentolio, esančio ekstrakte, savybėmis, kuris gali dirginti odą. Būtina atidžiai vertinti galutinio produkto formulę, kad būtų išvengta nepageidaujamų sąveikų.

Moksliniai tyrimai

Mentha Viridis ekstraktas tiriamas dėl savo antimikrobinių, antioksidacinių savybių, ir raminančio poveikio odai. Tyrimai rodo, kad jis gali būti naudingas kovojant su odos infekcijomis, sulėtinant odos senėjimą ir teikiant raminamąjį poveikį jautriai odai. Taip pat gali turėti teigiamą poveikį odos mikrocirkuliacijai.

Tvarumas

Augalų derliaus nuėmimas ir ekstrakto gamyba turi būti atliekami tvariai, atsižvelgiant į aplinkosaugos ir socialinės atsakomybės aspektus. Svarbu vengti pernelyg didelio resursų naudojimo ir užtikrinti, kad gamybos procesai būtų aplinkai nekenksmingi.

Reguliavimas

Mentha Viridis ekstraktas reguliuojamas pagal kosmetikos produktų reglamentą Europos Sąjungoje, nustatantį saugos reikalavimus. Gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai atitinka reikalavimus mikrobiologijos, toksiškumo ir kitais aspektais. Kitose rinkose taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, tačiau dažniausiai laikomasi tarptautinių standartų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa