Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Methyl Methacrylate Crosspolymer | Methyl Methacrylate Crosspolymer | Metilmetakrilato krosopolimeris

Kategorija

Tekstūros stiprintojai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Methyl Methacrylate Crosspolymer šaltinis yra sudėtingas cheminis procesas, prasidedantis su metakrilinio rūgšties metilo esteriu. Iš šio esterio gaunamas Methyl Methacrylate, kuris vėliau naudojamas kaip polimerizacijos reagentas. Metilmetakrilatas polimerizuojamas su kitais monomeriniais junginiais, sukurdamas kryžminį polimerą su unikaliomis savybėmis, naudingomis kosmetikos pramonėje. Išgautas Methyl Methacrylate Crosspolymer plačiai naudojamas įvairiuose kosmetikos produktuose dėl jo gebėjimo pagerinti tekstūrą ir stabilumą.

Paskirtis ir nauda

Methyl Methacrylate Crosspolymer yra sintetinė dalelių medžiaga, naudojama kosmetikos pramonėje dėl savybių pagerinti produktų tekstūrą ir ilgalaikį poveikį. Tai funkcionalus polimeras, kuris absorbuoja riebalus ir aliejus, todėl dažnai randamas makiažo bazėse, pudrose ir kituose odos priežiūros produktuose, suteikiant matinį efektą ir sumažinant blizgesį. Be to, Methyl Methacrylate Crosspolymer padeda tolygiai paskirstyti kitus ingredientus ant odos, užtikrindamas vienodą produkto dengimą ir pagerindamas atsparumą nusivalymui. Šis ingredientas yra neaktyvus ir neturi žinomų dirginimo ar alergijos atvejų, todėl yra laikomas saugiu daugumai vartotojų.

Saugumo informacija

Metilo metakrilato kryžminis polimeras yra vertinamas kaip nedirginantis ir nealergizuojantis, todėl jis yra laikomas saugiu naudoti kosmetikos produktuose, skirtuose tiek sausai, tiek riebiai odai. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ingredientas neturi žinomų toksinių poveikių odai ir nesukelia kontaktinio dermatito ar kitų odos pažeidimų. Be to, šis ingredientas yra atsparus vandeniui, todėl gali padėti išlaikyti makiažo stabilumą veido odoje.

Moksliniai tyrimai

Methyl Methacrylate Crosspolymer naudojamas kaip matinės tekstūros suteikėjas ir aliejų absorbuojanti medžiaga. Tyrimai rodo, kad dėl savo poringumo ir sferinės struktūros jis yra efektyvus odos sebumo kontrolėje, suteikdamas ilgalaikį matinį efektą ir pagerindamas makiažo išliekamumą. Taip pat patvirtinta, kad šis polimeras gali būti naudojamas kaip stabilizatorius saulės apsaugos produktuose, išlaikant UV filtrų dispersiją formulėse. Methyl Methacrylate Crosspolymer vertinamas dėl nealergiškumo ir nekomedogeniškumo, o dermatologiniai testai patvirtina jo saugumą naudoti odos priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Methyl Methacrylate Crosspolymer yra naudojamas kosmetikoje kaip tekstūrą gerinantis ir absorbentas. Jo gamyba susijusi su naftos chemijos pramonės ištekliais, kurie gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Perdirbimo procesas reikalauja energijos ir gali lemti atliekų susidarymą, kurios turi būti tinkamai tvarkomos. Svarbu atkreipti dėmesį į galimą polimero poveikį vandens ekosistemoms, nes jis gali būti sunkiai suyrančios medžiagos, kaupiančiosis aplinkoje. Vertinant tvarumą, būtina atsižvelgti į visą jo gyvavimo ciklą ir poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Metilo metakrilato kryžminis polimeras yra naudojamas kosmetikos produktuose kaip tirštiklis ar tekstūros gerinimo komponentas, reguliuojamas Europos Sąjungos teisės aktų. Pagal ES kosmetikos direktyvą, visi ingredientai turi būti įvertinti dėl saugumo prieš juos leidžiant naudoti. Nors nėra nustatyti konkrečių leistinų kiekių ribojimų, būtina laikytis saugumo reikalavimų ir atlikti būtinas analizes prieš patvirtinant produkto patekimą į rinką.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa