Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Morus Alba Fruit Extract | White Mulberry Fruit Extract | Baltųjų šilkmedžių vaisių ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Morus Alba vaisių ekstrakto šaltinis yra šis vaisius, taip pat žinomas kaip baltojo gudobelės vaisius. Ekstrakcijai dažniausiai naudojamas vaisiaus sultys arba vaisių minkštimo ekstraktas. Procesas prasideda nuo vaisių susmulkinimo ir filtravimo, siekiant išgauti vaisių sultis. Toliau ekstraktas yra apdorojamas įvairiais būdais, įskaitant distiliavimą arba ekstrahavimą su įvairiais tirpikliais, siekiant išgauti veikliuosius junginius. Galutinis ekstraktas yra išvalomas ir koncentruojamas, kad būtų gautas Morus Alba vaisių ekstraktas, kuris naudojamas kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Morus alba, žinomas kaip baltasis šilkmedis, vaisių ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos teršalų. Šis ekstraktas taip pat pasižymi odos toną lyginančiu poveikiu, nes jame gausu fenolinių junginių, įskaitant flavonoidus, kurie gali prisidėti prie odos šviesinimo ir pigmentacijos mažinimo. Morus alba vaisių ekstrakte esantys vitaminai ir mineralai, ypač vitaminas C, padeda skatinti kolageno sintezę, o tai svarbu palaikant odos elastingumą ir stiprumą. Be to, dėl savo uždegimą mažinančių ir raminančių savybių Morus alba ekstraktas gali būti naudingas odos būklėms, tokios kaip aknė ar rožinė, gydyti bei odos ramybei ir atkūrimui skatinti.

Saugumo informacija

Morus alba, arba baltasis šilkmedis, vaisių ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl savo odą šviesinančių ir antioksidacinių savybių, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į jo saugumo profilį. Dermatologinių tyrimų metu nustatyta, kad Morus alba vaisių ekstraktas yra švelnus ir paprastai gerai toleruojamas odos, netgi jautrios odos, atžvilgiu. Nors alerginės reakcijos yra retos, visada rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant bet kurį naują produktą. Be to, šis augalinis komponentas neturi fototoksiškumo, todėl jis laikomas saugiu naudoti produktuose, skirtuose kasdieniam naudojimui, įskaitant dieną. Tačiau, kaip ir bet kurio ingrediento atveju, būtina stebėti rinkoje esančių produktų sudėtį ir koncentraciją, nes per didelis aktyviųjų medžiagų kiekis gali sukelti odos dirginimą ar neigiamas reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Morus alba, žinomas kaip baltoji šilkmedžio uoga, yra vertybingas kosmetikos ingredientas, kuris dėl savo biologiškai aktyvių medžiagų sulaukė mokslininkų dėmesio. Tyrimai parodė, kad Morus alba vaisių ekstraktas turtingas fenolinių junginių, tokių kaip flavonoidai, antocianinai ir resveratrolis, kurie pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis ir gali apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Be to, šis ekstraktas yra vertinamas dėl gebėjimo slopinti melanino sintezę, o tai reiškia, kad jis gali padėti mažinti odos hiperpigmentaciją ir išlyginti odos toną. Kiti in vitro ir in vivo tyrimai atskleidė, kad Morus alba ekstraktas gali veiksmingai drėkinti odą ir skatinti kolageno sintezę, taip prisidedant prie odos elastingumo bei jaunatviškumo išlaikymo. Dėl šių priežasčių Morus alba vaisių ekstraktas yra vis labiau populiarėjantis ingredientas dermokosmetikoje ir odos priežiūros formulėse.

Tvarumas

Morus alba, arba baltasis šilkmedis, vaisių ekstraktas kosmetikos ingredientų srityje vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrus iššūkius. Šilkmedžių auginimas reikalauja atsakingo požiūrio į žemės ūkį, siekiant išvengti per didelio vandens naudojimo ir dirvožemio erozijos. Tvariai tvarkant šilkmedžių plantacijas, galima sumažinti neigiamą poveikį aplinkai – naudojant mažiau trąšų bei pesticidų ir taikant mišrius sodinimo būdus, kurie padidina biologinę įvairovę. Ekstrakto išgavimo procesas taip pat turi atitikti tvarumo principus: naudoti švelnias technologijas, kurios sumažintų cheminių medžiagų naudojimą ir energijos suvartojimą, taip pat užtikrinti, kad atliekos būtų tinkamai perdirbamos arba panaudojamos antrą kartą. Aukšti tvarumo standartai Morus alba vaisių ekstrakto gamyboje padeda užtikrinti, kad šis ingredientas ne tik teiktų naudą vartotojo odai, bet ir mažiau terštų aplinką.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Morus Alba (šilkmedžio) vaisių ekstraktą, naudojimas yra griežtai reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato aiškius saugos reikalavimus ir vertinimo procedūras, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. Šis ekstraktas, kaip ir kiti kosmetikos komponentai, turi būti įtrauktas į produktų sudėties sąrašą (INCI), o jo koncentracija gaminio sudėtyje turi atitikti nustatytus saugos kriterijus, kurie yra nustatomi atsižvelgiant į mokslinius tyrimus ir toksikologinę informaciją. Nors konkrečios leistinos Morus Alba vaisių ekstrakto koncentracijos kosmetikoje nėra nurodytos, gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai būtų saugūs vartoti ir kad bet kokios naudojamos medžiagos neviršytų galimų rizikingų lygių. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijos šalyse, gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, priklausantys nuo vietinių teisės aktų ir reguliuojančių institucijų, tokių kaip JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) ar atitinkamos Azijos šalių reguliuojančios institucijos.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa