Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Myristic Acid | Myristic Acid | Miristinė rūgštis

Kategorija

pH reguliatoriai

Šaltinis

Miristino rūgštis dažnai naudojama kosmetikoje ir daugiausia išgaunama iš natūralių medžiagų, tokios kaip kokosų aliejus ar palmių branduolių aliejus. Išgavimo procesas apima trigliceridų hidrolizę, kuria išsiskiria laisvosios riebalų rūgštys. Miristino rūgštis tuomet atskiriama frakcine distiliacija, valoma, kad atitiktų kosmetikos standartus.Miristino rūgštis atlieka svarbų vaidmenį suteikiant minkštinamąsias ir valomąsias savybes odos priežiūros produktuose.

Paskirtis ir nauda

Miristino rūgštis dažnai naudojama kosmetikos pramonėje dėl jos savybių pagerinti tekstūrą ir stabilumą produktuose. Ji veikia kaip emulsiklis, padedantis sujungti vandens ir aliejaus komponentus, todėl kremas ar losjonas tampa vientisesnis ir lengviau tepamas. Be to, miristino rūgštis turi putojimo savybių, kurios praverčia valomuosiuose produktuose, suteikdama malonų naudojimo pojūtį. Taip pat ši rūgštis gali veikti kaip odos kondicionierius, paliekant odą lygesnę ir švelnesnę.

Saugumo informacija

Miristino rūgštis, naudojama kosmetikos pramonėje kaip emulsiklis ir odos kondicionierius, yra laikoma saugiu ingredientu, kai naudojama priimtinose koncentracijose. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad miristino rūgštis neturi dirginančio poveikio odai ir nekelia kontaktinio dermatito rizikos. Tačiau gali sukelti alergines reakcijas itin jautriems asmenims.

Moksliniai tyrimai

Miristino rūgštis vertinama dėl jos emulsinių savybių, kurios yra svarbios formuojant stabilias emulsijas kosmetikos produktuose, taip pat dėl jos odą maitinančių ir kondicionuojančių savybių. Taip pat atkreipiamas dėmesys į jos komedogeniškumą ir antibakterines savybes, kurios gali būti naudingos kovojant su odos infekcijomis ir uždegimais.

Tvarumas

Miristino rūgštis, gauta iš augalinio aliejaus, dažnai kelia tvarumo ir aplinkosaugos susirūpinimą dėl galimo neatsakingo žaliavų išnaudojimo. Svarbu teikti pirmenybę atsakingai ir tvariai išgaunamoms žaliavoms, taip pat ieškoti alternatyvų, kurios mažintų neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Miristino rūgštis yra riebalų rūgštis, kuri kosmetikoje dažnai naudojama kaip emolientas ar surfaktantas. Europos Sąjungos reglamentai leidžia naudoti miristino rūgštį kosmetikos produktuose, tačiau jos naudojimas turi atitikti geros gamybos praktikos principus, o galutiniuose produktuose koncentracija turi būti saugi vartotojams. Kosmetikos ingredientai turi būti įtraukti į produkto ingredientų sąrašą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa