Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Natto Gum | Natto Gum | Natto derva

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Natto Gum gaunamas iš sojos pupelių, kurios yra turtingas fermentuotų produktų šaltinis. Proceso metu sojos pupelės fermentuojamos su bakterijomis, kurios sukelia natūralų polimerizacijos procesą. Po fermentacijos masė išdžiovinama, maloma į miltelius, išgryninama, ir gautas produktas yra Natto Gum. Šis sudėtingas procesas reikalauja griežtos kontrolės, kad būtų užtikrinta aukšta kokybė ir veiksmingumas galutiniame produkte.

Paskirtis ir nauda

Natto Gum yra fermentuotų sojų pupelių ekstraktas, vertinamas kosmetikos pramonėje dėl gebėjimo drėkinti odą, skatinti kolageno sintezę, ir antioksidacinių savybių. Šis ingredientas naudingas odos elastingumui, tvirtumui, mažina uždegiminius procesus ir raminanti jautrią odą. Poliglutaminai, esantys Natto Gum sudėtyje, atsakingi už intensyvų drėkinimą, dėl ko oda išlieka ilgai švytinti ir sveika. Švelnus ingredientas tinka net ir labiausiai jautriai odai.

Saugumo informacija

Natto Gum yra fermentuotų sojų pupelių ekstraktas, vertinamas kaip odą drėkinantis ir minkštinantis komponentas kosmetikos pramonėje. Jo saugumas odai detaliai ištirtas; klinikiniai tyrimai rodo, kad Natto Gum yra mažai alergizuojantis ir neturi dirginančio poveikio, todėl jis tinkamas naudoti net jautrios odos priežiūros produktuose. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetinis ingredientas, Natto Gum gali sukelti individualų netoleravimą, todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš pradedant naudoti naują produktą.

Moksliniai tyrimai

Natto Gum yra fermentuoto sojos produktas, gaminamas naudojant bakteriją Bacillus subtilis. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas turi daugybę odai naudingų savybių, tokių kaip antioksidacinis poveikis, gebėjimas stimuliuoti kolageno sintezę, ir padėti palaikyti odos drėgmės balansą. Tyrimai taip pat atkreipia dėmesį į jo antimikrobines savybes, kurios gali padėti apsaugoti odą nuo žalingų bakterijų ir užkirsti kelią uždegiminiams odos procesams.

Tvarumas

Natto Gum yra fermentuotas sojų pupelių ekstraktas, laikomas tvariu kosmetikos ingredientu dėl natūralaus pobūdžio ir biologiškai suyrančių savybių. Fermentacijos procesas, kurio metu gaminamas Natto Gum, yra energijos taupantis ir mažai atliekų generuojantis, o naudojamos sojų pupelės dažniausiai yra auginamos naudojant tvariąjį žemės ūkį. Svarbu atkreipti dėmesį į sojų pupelių auginimo praktikas, nes netinkamas intensyvus ūkininkavimas gali sukelti miškų naikinimą ir biotopų nykimą.

Reguliavimas

Natto Gum yra fermentuotų sojų pupelių polisacharidas, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo drėkinančių savybių. Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų reguliavimas yra griežtas, ir visi ingredientai, įskaitant Natto Gum, turi atitikti Kosmetikos reglamento (EC) Nr. 1223/2009 reikalavimus, kurie užtikrina produkto saugumą vartotojui. Dėl konkrečių leistinų kiekių stokos, gamintojai privalo vadovautis bendraisiais kosmetikos produktų saugumo standartais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa