Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Oligopeptide-3 | Oligopeptide-3 | Oligopeptidas-3

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Oligopeptidas-3, svarbus kosmetikos ingredientas, gaunamas iš sudėtingo proceso, kurį sudaro atidus ekstrahavimas ir cheminės procedūros. Pagrindinės žaliavos, naudojamos jo gamyboje, yra amino rūgštys, ypač glicinas, alaninas ir valinas, kurios yra būtinos peptidų sintezei. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo šių amino rūgščių izoliavimo iš natūralių šaltinių, pavyzdžiui, augalų ar gyvūnų. Toliau, naudojant pažangius cheminius procesus, pavyzdžiui, kietojo fazės peptidų sintezę, šios amino rūgštys sujungiamos tam tikra seka, kad susidarytų oligopeptido-3 molekulė. Šis metodas užtikrina galutinio ingrediento grynumą ir efektyvumą, dėl ko jis tampa vertinga sudedamąja dalimi odos priežiūros formulėse.

Paskirtis ir nauda

Oligopeptide-3 yra sintetinis peptidas, naudojamas odos priežiūros produktuose dėl gebėjimo skatinti kolageno sintezę, sumažinti raukšlių atsiradimą ir pagerinti odos elastingumą. Jis taip pat gali prisidėti prie odos drėkinimo, atjauninimo procesų ir yra naudingas žaizdų gydymui bei odos barjero atkūrimui. Todėl Oligopeptide-3 yra vertinamas ingredientas formuluojant aukštos kokybės odos priežiūros produktus, skirtus senėjimo požymių mažinimui.

Saugumo informacija

Oligopeptide-3, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra sintetinis peptidas, kuris teigiamai veikia odos atsinaujinimo procesus. Nors šis ingredientas nėra plačiai tyrimų objektas, esami moksliniai duomenys rodo, kad jis yra saugus odai: nebuvo pastebėta jokio dirginimo ar alerginių reakcijų, kai jis buvo taikomas įvairių tipų odai. Oligopeptide-3 gali būti naudojamas produktuose, skirtuose raukšlių mažinimui ir odos elastingumo gerinimui, rodant jo biologiškai aktyvias savybes. Svarbu atlikti patch testą prieš naudojant naują produktą, nes saugumas priklauso nuo jo koncentracijos ir vartotojo odos jautrumo.

Moksliniai tyrimai

Oligopeptide-3 yra sintetinis peptidas, turintis odos atsinaujinimo ir regeneracijos savybių, dažnai naudojamas kaip anti-senėjimo ingredientas. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad šis oligopeptidas skatina kolageno sintezę, stiprina odos struktūrą, mažina raukšlių gylį ir veikia kaip antioksidantas, apsaugantis odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos. Taip pat pastebėta, kad Oligopeptide-3 gali reguliuoti melanino gamybą, prisidedant prie odos tono lyginimo ir hiperpigmentacijos mažinimo. Būtina atlikti išsamius klinikinius tyrimus norint nustatyti tikslias jo poveikio mechanizmus ir ilgalaikį saugumą.

Tvarumas

Oligopeptide-3, būdamas kosmetikos ingredientu, yra sintetinės kilmės peptidas, kurio gamyba apima amino rūgščių sintezę laboratorinėmis sąlygomis, taip išvengiant gamtinių išteklių eksploatacijos. Tai padeda sumažinti aplinkos teršimą, palyginti su ingredientais, gaunamais iš natūralių šaltinių. Oligopeptidų gamybos procesas dažniausiai yra kontroliuojamas ir optimizuotas, siekiant minimizuoti energijos suvartojimą ir atliekų kiekį. Tačiau tiksli informacija apie Oligopeptide-3 gamybos poveikį aplinkai priklauso nuo gamintojo naudojamų technologijų. Svarbu įvertinti galutinės produkto gyvavimo ciklo analizę, siekiant nustatyti, kaip šis ingredientas ir su juo pagaminti produktai yra šalinami ir ar jie nekelia grėsmės aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Oligopeptido-3 naudojimas kosmetikos produktuose yra griežtai reguliuojamas pagal ES kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinantį produktų saugumą vartotojams. Reglamentas nustato reikalavimus dėl kosmetikos produktų saugos vertinimo, etikečių ir leidžiamų ingredientų sąrašo. Nors Oligopeptidas-3 nėra draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašuose, gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai atitiktų saugumo kriterijus. Kitose rinkose gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau jie taip pat reikalauja, kad produktai būtų saugūs ir nekenksmingi vartotojui. Konkrečios leistinos Oligopeptido-3 koncentracijos kosmetikoje nenurodytos, tačiau bet kuris naudojimas privalo atitikti bendrą saugumo reikalavimą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa