Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Panax Ginseng Root Extract | Panax Ginseng Root Extract | Ginsengo šaknų ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Panax Ginseng Root Extract gaunamas iš Panax ginseng šaknų, kurios yra naudojamos dėl savo odos priežiūros savybių. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo šaknų džiovinimo ir miltelių formos susidarymo. Toliau šaknų milteliai yra išgryninami ekstrahavimo procesu su etanolio tirpalu, leidžiant išgauti aktyvius ingredientus, tokius kaip ginsenozidai, atsakingi už ekstrakto naudingas savybes odai. Cheminis procesas apima filtravimą ir koncentraciją, siekiant gauti galutinį produktą su maksimaliu aktyvių medžiagų kiekiu. Tai sudėtingas technologinis procesas, užtikrinantis aukštą kokybę ir veiksmingumą šio kosmetikos ingrediento.

Paskirtis ir nauda

Panax Ginseng Root Extract vertinamas kosmetikoje dėl antioksidacinių savybių ir gebėjimo skatinti odos atsinaujinimą. Šis ekstraktas padeda stiprinti odos barjerą, mažina uždegiminius procesus, skatina kolageno sintezę ir veikia kaip adaptogenas, padedantis odai atsispirti stresui ir užterštumui. Naudojant produktus su šiuo ekstraktu, pastebimas odos tonuso gerėjimas ir smulkių raukšlių lyginimas, suteikiant odai jaunatvišką išvaizdą.

Saugumo informacija

Panax Ginseng Root Extract, naudojamas kosmetikos pramonėje, paprastai laikomas saugiu ir neturi ryškių šalutinių poveikių. Tačiau gali sukelti alergines reakcijas tiems, kurie turi individualů netoleravimą arba yra jautrūs augaliniams ekstraktams. Rekomenduojama atlikti pleistro testą prieš naudojant naują produktą, ypač jei anksčiau buvo patirtas odos jautrumas. Taip pat rekomenduojama vengti aukštos koncentracijos ginsengo ekstrakto produktų, jei oda yra pažeista ar uždegiminė.

Moksliniai tyrimai

Panax ginseng šaknų ekstraktas yra plačiai tyrinėjamas kosmetikos mokslo srityje kaip veiksmingas odos senėjimą lėtinantis komponentas. Tyrimai atskleidžia, kad šis ekstraktas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, neutralizuoja laisvuosius radikalus, mažina oksidacinį stresą ir skatina kolageno sintezę. Ginsenozidai stimuliuoja odos mikrocirkuliaciją ir naujų ląstelių augimą, dėl ko oda tampa elastingesnė ir sveikesnė. Ekstraktas taip pat gali padėti mažinti uždegimą ir raminant odos dirginimus, todėl jis yra vertinamas produktuose jautriai odai.

Tvarumas

Ginseng šaknų ekstrakto tvarumas yra svarbus, nes augalai auga lėtai ir gali būti linkę į pernelyg didelį išteklių išnaudojimą, keliantį grėsmę populiacijų išlikimui. Tvariam ūkininkavimui būtina laikytis atsakingos žaliavų rinkimo praktikos ir naudoti mažai atliekų generuojančias technologijas ekstrahavimo procese, siekiant sumažinti aplinkos teršimą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Panax Ginseng Root Extract naudojimą reglamentuoja Reglamentas (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos gaminių, užtikrinantis visų kosmetikos gaminų saugumą vartotojų sveikatai. Nors nėra nustatyti konkretūs ribojamieji kiekiai šiam ingredientui, gamintojai privalo laikytis Bendrojo produkto saugumo direktyvos reikalavimų ir įrodyti produkto saugumą prieš jį pateikdami rinkai. Tarptautiniu mastu Panax Ginseng Root Extract pripažįstamas kaip saugus kosmetikos ingredientas, jei yra laikomasi nustatytų naudojimo sąlygų ir rekomenduojamų dozių.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa