Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

PEG-75 Lanolin | PEG-75 Lanolin | PEG-75 Lanolinas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas PEG-75 lanolinas gaunamas iš lanolino, kuris išskiriamas iš avies vilnos per ekstrakciją. Lanolinas tada chemiškai modifikuojamas, kad būtų gautas PEG-75 lanolinas. Proceso metu lanolino reaguoja su etileno oksidu, dėl ko susidaro PEG-75 lanolinas. Šis ingredientas yra populiarus kosmetikoje dėl savo drėkinančių savybių.

Paskirtis ir nauda

PEG-75 Lanolinas naudojamas kosmetikos pramonėje kaip emolientas ir emulsiklis. Jis padeda drėkinti odą, paliekant ją minkštą ir elastingą, taip pat pagerina kosmetikos produktų tekstūrą ir suteikia švelnumo. Be to, stabilizuoja emulsijas ir naudojamas formuojant ilgalaikius ir kokybiškus kosmetikos produktus.

Saugumo informacija

PEG-75 lanolinas yra išgaunamas iš lanolino, o jo saugumas priklauso nuo koncentracijos ir vartotojų jautrumo polietilenglikoliui ar avių vilnos produktams. PEG junginiai gali būti teršiami kenksmingomis medžiagomis, todėl svarbu kontroliuoti gamybos procesą. Reguliavimo institucijos nustato griežtas direktyvas dėl šio ingrediento naudojimo.

Moksliniai tyrimai

PEG-75 Lanolinas yra vandenyje tirpus emolientas, kuris daugiausia vertinamas dėl drėkinamųjų savybių ir stabilizuojančio poveikio emulsijoms. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas naudingas odai ir turi emulsiklio savybių. Dėl galimos užteršimo medžiagomis, susijusiomis su kancerogena 1,4-dioksanu, svarbu kontroliuoti šių junginių naudojimą.

Tvarumas

PEG-75 Lanolinas, nors gaunamas iš natūralaus lanolino, kelia tam tikrų tvarumo klausimų dėl jo gamybos proceso poveikio aplinkai. Vilnos išgavimas ir cheminis modifikavimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, todėl svarbu ieškoti alternatyvų arba tobulinti gamybos procesus.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje PEG-75 lanolino naudojimas kosmetikoje reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą. Visi kosmetikos produktai turi būti įvertinti dėl saugumo prieš patenkant į rinką, ir PEG-75 lanolino saugumas turi būti įrodytas. Kitose šalyse gali būti skirtingas reguliavimas, tačiau saugumo kriterijai turi būti laikomasi.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa