Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cholesterol | Cholesterol | Cholesterolinas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų, pavyzdžiui, Cholesterolio, šaltinis dažnai būna gyvūninės kilmės. Šis komponentas yra išgaunamas iš gyvūninių riebalų, tokių kaip avižiniai, ir aliejų. Ekstrakcijos procesas pradeda nuo riebalų pavidalo miltelių, kurie tada išgaunami naudojant cheminį tirpalą, tokį kaip heksanas. Rafinavimo metu pašalinami nešvarumai, o gautas grynasis cholesterolis yra švarus ir saugus naudoti. Šiame cheminiame procese naudojamos rūgštys ir bazės, siekiant atskirti cholesterolį nuo kitų riebalų komponentų, reikalaujant griežtos kontrolės kokybės ir saugumo užtikrinimui.

Paskirtis ir nauda

Cholesterolis kosmetikoje atlieka svarbų vaidmenį, yra būtinas odos lipidų barjero komponentas, padedantis išlaikyti drėgmės balansą ir apsaugoti nuo aplinkos veiksnių. Jis efektyviai atkuria lipidų sluoksnį, ypač reikalingą sausai, senstančiai ar pažeistai odai, stabilizuoja emulsijas, gerina produkto tekstūrą ir padidina jo ilgaamžiškumą. Naudojimas kosmetikos formulėse prisideda prie geresnio odos elastingumo, mažina jautrumą ir užtikrina lygesnį odos paviršių.

Saugumo informacija

Cholesterolis yra svarbus odos lipidų sudedamoji dalis, todėl paprastai yra laikomas saugiu ingredientu odos priežiūros produktuose. Jis gali prisidėti prie pažeisto odos barjero atkūrimo, ypač sergant egzema ar psoriaze. Nors alerginės reakcijos yra individualios, cholesterolio sukeltų odos dirginimų ar alergijų atvejai nėra plačiai dokumentuoti. Tačiau rekomenduojama atsižvelgti į asmeninį jautrumą ir galimas alergines reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Cholesterolis, esantis žmogaus odos riebalų sluoksnyje, synergistiškai veikia su ceramidais ir riebalų rūgštimis, stiprindamas odos apsaugą ir skatindamas ląstelių atsinaujinimą. Preparatai su cholesterolio priedu gali sumažinti senėjimo ženklus, pvz., raukšles ir elastingumo praradimą. Be to, naujausi tyrimai atskleidžia potencialias priešuždegimines savybes, kurios padeda mažinti sudirginimą ir uždegimą. Svarbu, kad kosmetikos produktuose esančio cholesterolio kiekis būtų subalansuotas, kad būtų išvengta porų užsikimšimo ir neigiamo poveikio aknės būklėms.

Tvarumas

Cholesterolio gamyba kosmetikos pramonėje, remiantis gyvūninės kilmės žaliavomis, kelia tvarumo iššūkius. Žemės naudojimas pašarų augalams ir gyvūnų šėrimui bei su tuo susijęs aplinkos teršimas yra svarstomi klausimai. Intensyvi žemės ūkio veikla ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų išskyrimas daro neigiamą poveikį aplinkai. Tačiau alternatyvūs cholesterolio šaltiniai, pavyzdžiui, fermentacija su mikroorganizmais, yra tyrinėjami siekiant sumažinti teršalų išmetimą ir tausoti gamtos išteklius.

Reguliavimas

ES kosmetikos produktuose esantis cholesterolis yra reguliuojamas direktyvomis ir reglamentais, užtikrinančiais ingredientų saugumą vartotojams. Nors nėra nustatyti konkrečių cholesterolio kiekių ribojimai, produktai turi atitikti toksikologinio profilio vertinimo reikalavimus. JAV cholesterolis taip pat neturi specialių apribojimų, tačiau turi atitikti FD&C Act reikalavimus. Nepaisant cholesterolio teigiamų savybių, visi produktai, kuriuose jis yra, turi būti išsamiai ištirti ir įvertinti prieš patenkdami į rinką, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa